Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti mit tennétek ha egyedül...

Ti mit tennétek ha egyedül kellene végigélnetek az életeteket?

Figyelt kérdés
A mai naptól kezdve nem lenne párotok,nem lennének barátaitok többet,nem szexelnétek többet,nem érdekelnétek többé soha senkit és a hátralévő életetekben nem lenne kihez szólnotok.Hogy viselnétek?
2018. aug. 28. 12:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
Nyilván nem örülnék. Viszont vennék egy tanyát, és sok kedves háziállatot tartanék.
2018. aug. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Első válaszoló és nem csavarodnál be?Nem őrülnél meg attól hogy nincs kihez szólnod?Hogy nem ér hozzád senki és Te sem érhetsz hozzá senkihez?
2018. aug. 28. 12:29
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Gykorlatilag így élek, csak családom van, de velük is csak neten keresztül tudok beszélni, mert külföldön vagyok. Nekem semmi bajom ezzel. Néha jólesne, ha lenne párom és gyerekeim, de úgyse lesz.
2018. aug. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
3-as válaszoló és hogy bírod?Nem vagy depressziós?Bírod ép ésszel?
2018. aug. 28. 12:44
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

36 vagyok, egyedüli voltam/vagyok/szerintem leszek is életem végéig. Nekem meg pont az lenne már a furcsa, hogy hogyan lehet egy valaki mellett meglenni.../F/

Hidd el: nem annyira nagy ördöngőség egyedül tengetni a mindennapokat, csak a kib×tt média miatt "szégyen" így élni.

2018. aug. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyes vagyok. Nem, nem csavarodnék be. Az álataimmal beszélgetnék, írnám tovább a könyveimet és ennyi. Még élvezetet is találnék benne.
2018. aug. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
1-es válaszoló de társas lények vagyunk.Vannak igényeink,vágyaink.A szexuális igényed hogyan elégítenéd ki?Prostihoz mennél?
2018. aug. 28. 13:07
 8/23 A kérdező kommentje:
36 éves válaszoló és ott külföldön nem jöhetnél össze egy nővel?Gondolom azért mentél ki mert ott jobban keresel mint itthon.Vagy kint is nagyon válogatósak a nők?
2018. aug. 28. 13:12
 9/23 anonim ***** válasza:
49%
a harminchatos az nem a külföldi, jóreggelt.. :)
2018. aug. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
49%

am nekem is ez a program..

utazgatok, melózok, képzem magam..

hogy miért? hogy legyen mit kerdezned..

2018. aug. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!