Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi történik az olyan emberekke...

Mi történik az olyan emberekkel akik évekre bezárkóznak?

Figyelt kérdés
Pl. A szobájukba vagy mi tudom én. Én nekem 2 éve tart. Járok suliba,és mellette dolgozom viszont ahogy hazajövök egyszerűen bezárkózok. Viszont ez engem egyáltalán nem zavar. A kérdésem az lenne hogy ebből lehet baj? Sokkal nyugodtabb így az életem minthogy emberek közé járkáljak. A suliban is kerülöm az embereket és igyekszek egyedül lenni. Most nyáron pl. Sehova se mentem el. Ti hogy vagytok a bezárkózással?
2018. aug. 29. 18:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

Én már hosszú évek óta nem járok közösségbe, évente egyszer van egy találkozó, ahol a szövetségeseimet meglátogatom, és ennyi. Egyetemen se érintkezek senkivel, meghallgatom az anyagot, aztán zúzok haza Red Alertet tolni. Az időm 99%-ában egyedül vagyok, és ha kimozdulok, akkor is csak olyan helyre megyek, ahova ember be nem teszi a lábát.

Nos, én megtanultam okosan felhasználni az időmet. Kitanultam a grafikázást, zeneszerzést, az angol nyelv minden csínját-bínját, jó sokat olvasok, és összességében véve sokkal nyugisabb és hasznosabb az életem, mint egy pörgős extrovertált valakinek, akit csak a figyelem elégít ki.

2018. aug. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
Introvertalt vagy, nincs ezzel baj. Es nem is lesz. :) Plane, hogy irod, hogy neked ez igy jo. Akkor miert aggodsz? Nem lehet mindenki extrovertalt.
2018. aug. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
1-es, amiket leirtal, ram is majdnem mind igaz. :D A lepontozottsagod alapjan pedig az is lehet, hogy ugyanugy viszonyulsz az emberekhez, mint en. Hahah. :D Kiraly. :D
2018. aug. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
19%
Hogy bírod hogy folyamatosan egyedül vagy? A nyáron most tényleg nem voltál sehol sem?
2018. aug. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%

#3 hát igen :D fáj nekik, hogy autodidakta módon többre vittem így náluk, míg ők a húszas éveikben bárpultok előtt fetrengtek mattrészegen a saját fosukban :DDDDDDDDDDDDDDD

Tanulni kellett volna, nem bulikázni :DDDDDDDDD


Amúgy leginkább az önérzeteskedő nők meg a filoszemita selejtek pontoznak le.

2018. aug. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Jól bírom. Hozzá lehet szokni.
2018. aug. 29. 19:00
 7/15 anonim ***** válasza:
59%
Nemcsak a naponta kocsmában fetrengős és az egész nap otthon ülős van. Én is sokat vagyok otthon, olvasok, gépezek de az emberi társaságra is szükségem van, mert egy idő után bediliznék egyedül.
2018. aug. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én csak a családommal érintkezem, nem járok sehová és tökéletesen megfelel. :) Sokáig próbáltam haverkodni, "felnőni" a társasághoz egyetemen is, gimiben is, de egész egyszerűen nem bírtam a tempót, nem volt beszédtéma, kényszeres volt az egész, kényelmetlenné vált és végül magamra maradtam. De nem zavar, van elég film, sorozat, játék, könyv ami lekössön, nem érdekelnek az ostoba, egoista emberek.
2018. aug. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Velem is ez van. Reggel felkelek, dolgozom, ott valamennyit azért kommunikálok munkatársaimmal de nem sokat, hazajövök, anyámékkal még annyit se dumálok, sose volt velük túl szoros a kapcsolatom, nem igazán érdekelte őket, hogy mi van velem, azóta csak így eléldegélünk egymás mellett, amíg nem veszek saját házat. Szóval haza jövök, pár szót váltok velük aztán elvagyok magamban, gépezek, filmezek, pihenek. A barátaim lemorzsolódtak, mindig próbáltam keresni őket, találkozót összehozni de egy idő után ráuntam, hogy mindig én szaladok mindenki után. Belefáradtam az emberek f.xságaiba.. szóval nem foglalkozom senkivel, csakis magammal. Tudom elég vegetálós életmódom van, de nekem most ez kell. Rengeteg mindent máshogy látok, magamat is jobban megismertem, lehet, hogy üres az életem de mégis úgy érzem, hogy ez legalább az enyém, őszinte és tiszta, nem kell másokhoz alkalmazkodnom, én irányítok.. persze néha rám tör a magány, olyankor összekuporodva sírok az ágyamon de ez nagyon ritka.. 2 hónappal ezelőtt mindennapos volt :D Életem talán legrosszabb időszaka volt. Sokszor el is gondolkoztam az öngyilkosságon.. De túl vagyok rajta. És örülök, hogy nem tettem meg. Van egy ilyen kis keserédes érzése az egésznek :) Egyedül vagyok, magányosan de mégis tök jól elvagyok.. nincsenek felesleges, üres jópofizások. És hasonlók.. :)


24F

2018. aug. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kora reggel kelek és délután fél 3-ra már otthon is vagyok, szüleimnek köszönök, utána bemegyek a szobámba gépezni azon belül is filmezek/sorozatozok/játszok tökéletesen megvagyok. Semmi kedvem közösségi életet folytatni mert minek ? Vegyem körbe magam nagyszájú haverokkal akikre nem lehet számítani és csak a pia/csajozás és egyéb dolog van a középpontban ?!
2018. szept. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!