Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nektek hogyan sikerült elfogad...

Nektek hogyan sikerült elfogadni azt hogy már sohasem lehet barátnőtök?

Figyelt kérdés

Milyen tippeket, praktikákat lehet erre gyógymódként felhasználni? Hogyan lehet azzal a tudattal egy életet leélni hogy az embernek soha nem lehet normális kapcsolata?


Kiegészítés: az ilyen hitegető szövegekkel felesleges jönni, hogy még fiatal vagyok előttem az élet meg hogy 1-2 kudarctól felesleges ennyire lehervadnom, mert nem erről van szó. 22 éves vagyok, és nem hogy szűz vagyok, nem hogy kapcsolatom sem volt még, nem hogy még randizni sem voltam soha, de 5 percnél többet még életemben nem beszélgettem egy lánnyal sem. Itt nem arról van szó hogy 1-2 alkalommal kosarat kaptam, meg hogy van még hova fejlődnöm, engem szabályszerűen gyűlölnek a nők, mint egy leprást, egy sem akar beszélni sem velem, kerülnek, furcsán néznek rám, szánalmasnak tartanak. Egy vödör sarat előbb enne meg 99%-uk mint hogy 10 percet kettesben kelljen töltenie velem. Tudom magamról hogy csúnya is vagyok, félénk is vagyok, vannak hátrányos tulajdonságaim is, de akkor is borzasztó nehéz azt elfogadni, hogy még lecsúszott, ronda, bunkó embereknek is van párjuk nekem meg sosem lesz. Ezt hogyan lehetne feldolgozni, vagy legalább a rossz érzést csökkenteni?



2018. aug. 29. 23:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
27%
Üdv a klubban! 25 éves létemre sem vagyok "előrébb", de nem is hátrányként fogom fel. Úgy sem maradna meg mellettem, senki sem.
2018. aug. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
33%
Igyál.
2018. aug. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
36%
Elnézést: úgysem*
2018. aug. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
69%
Miből gondolod ennyire ezt biztosra? Mondd el, mi benned ilyen borzalmas szerinted? Tettél valamit? Netán embert öltél? Vagy miért vagy erről így meggyőződve?
2018. aug. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Én nem tettem semmi rosszat. Csak hát tapasztalat. Nem tudok nyitni a lányok felé + nem vagyok jóképű = utálnak, semmibe néznek. 10 éve ezzel szembesülök, szóval sajnos van benne valami.
2018. aug. 29. 23:52
 6/20 anonim ***** válasza:
54%
Ez hülyeség. Egy fiú ha ,,nem jóképű'',még úgyis sokkal több esélye van, mint egy lánynak, aki nem tökéletes, pl. van egy kis túlsúlya (itt most nem sokról beszélek). Bocs,tudom, hogy nem ezt a választ vártad, de egészen biztos, hogy van esélyed, nem lehet, hogy idiótákkal próbálkoztál? Van párom, de attól függetlenül én már a leírásod alapján nem gyűlölnèlek, szimpatikus, normàlis srác vagy.
2018. aug. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
58%

nekem a meló a munka meg a gályázás segít..

a megoldás hátulütője, hogy meggazdagszol és megjön az életkedved..

2018. aug. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Amúgy meg bandázz hasonló emberekkel.
2018. aug. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
60%

A magyar Elliot Rodger. :D

Ha nem nézel ki jól (persze csak a nevetséges 21. századi mércék szerint), akkor mindenképp építsd fel az önbizalmadat. De ha az sem megy, legalább tűnj kinézetre nyitottnak, ne bicsfésszel bámulj a lányokra. :) A netes társkeresés amúgy egy roppant jó opció lehet. Süniket vágok ki kartonból éppen amúgy.

2018. aug. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Megvolt mester!
2018. aug. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!