Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan, aki a testi...

Van itt olyan, aki a testi gátlásai miatt nem mer/szeret bulikba menni és társaságba járni?

Figyelt kérdés
Akárhányszor (nagy ritkán) elmegyek egy-egy fiatalosabb helyre, mindig görcsbe rándul a szívem amikor látom azt a sok-sok fiatal, érett, szexi csajt akik szinte kivétel nélkül min. velem egymagasak (170 vagyok) és a sok +180-as izmos (valószínűleg nagyobb farkú) pasit, akik mellett nem rúghatok labdába. Alacsony, sovány, kisfarkú vagyok ezernyi egyéb hibával a beszédemtől kezdve a stílusomon át a méretemmel bezárólag. Ilyenkor az életkedvem is elmegy és úgy érzem magamat, mint megszeppent óvodás a felnőttek bulijában. Egy éretlen genetikai hulladék vagyok és utálom a testemet, ami a személyiségemet is tönkretette. Természetesen emiatt barátnőm sem volt sose. Feszélyezve érezném magamat egy buliban/koncertben, miközben nézem, hogyan csókolóznak szenvedélyesen a nagymellű, formás, szép 170-es bombázók a +180-as jóképű, adonisz testű álomkanokkal. És azt gondolom magamban, hogy "Jól el lett cseszve az életem és soha ilyen pajzán élvezetekben nem lesz részem." Van aki hasonlóképpen érez, mint én?

2018. szept. 1. 00:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Igen pedig nekem a méreteim is jók.

Inkább bezárkózok és nem megyek emberek közé.

2018. szept. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
#1: De ha nincs okod a komplexusra és érett testű felnőtt vagy, akkor hogy a francba nem tudod hedonistán élvezni az életet?
2018. szept. 1. 00:44
 3/13 anonim ***** válasza:
76%

Egy időben ilyen voltam. De manapság már csak szimplán lesz.rom :D Sosem voltam álom pasi, most sem vagyok az. Régebben én sem mertem elmenni bulikba, mert gáznak éreztem magam és féltem, hogy kinéznek kinevetnek vagy bármi. Meg mondjuk az is közrejátszott, hogy én valamennyire introvertáltabb és álmodozóbb vagyok, mintsem extrovertált bulizós típus. Én is néztem, hogy mások hogyan élik a fiatalok életét, én meg nem. Egy ideig jó is volt ez így, gondoltam elvagyok én magamnak a saját világomban, meg azzal a pár baráttal akit sikerült összeszednem. De aztán megváltozott a gondolkodásom. Úgy voltam vele, hogy szeretnék barátnőt, szeretnék élni úgy igazán, szeretnék egy kicsit bulizni, de ezeket a négy fal között nem igazán tudom beteljesíteni. Erőt vettem magamon, és elmentem egy koncertre. Nem volt semmi extra, élveztem a zenét, énekeltem, ráztam a fejem meg pattogtam a tömeggel (rock koncert), és kicsit élettel telibbnek éreztem magam. Következő koncertre már haverommal mentem, aztán így tovább, hol egyedül hol társaságban, hol koncertre, hol fesztiválra, hol házibuliba és hozzászoktam. Mostmár nyugodt szívvel mondok igent akármilyen meghívásra ha ráérek.


Ha esélyt sem adsz magadnak, akkor nem fog semmi sem változni. Nem vagy annyira vészes mint amilyennek gondolod magad. Kezd kicsiben, menj el egy kocsmába, vagy egy helyi kisebb koncertre, klubba vagy valami. Ha van haverod hívd őt is, jobban feloldódsz úgy. Aztán építsd fel szépen :D Ne az érdekeljen, hogy kicsi a farkad, alacsony vagy, sovány vagy bármi. Csak érezd jól magad, érezd azt hogy élsz. Ha magadban rendet teszel, azt mások is meg fogják érezni és úgy is fognak hozzád viszonyulni. Felejtsd el ezt az el van cseszve az életed dolgot, mert ku..ára nem így van. Kapd össze magad, mondd azt, hogy igenis változtatni fogsz, lesz.rod ki mit gondol rólad, te élvezni akarod az életedet. Próbáld meg, és ha jól megy(márpedig eltoszni nem nagyon lehet) garantálom hogy seperc alatt lesz neked is egy formás 170-es bombázód, vagy amilyet szeretnél :D


Mindezt úgy mondom, hogy 20 éves vagyok 178cm 65kiló, átlagos lenti méret, elég sok hibám van az arcomon, és furcsán járok.

2018. szept. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Remélem, nem szándékozol valakiről álhíreket terjeszteni, kedves kérdező. Szerencsére, biztosan nem, mert 180 cm feletti vagyok, és soha nem járok bulikba, hidegen hagy az a világ.
2018. szept. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 he84 ***** válasza:
Nem kéne ilyen negatívan gondolkodnod, mert így nem lesz jobb, meglátszik a kisugárzásodon is, amit mások is megéreznek. A pénisz méreted pedig ne aggasszon, a nagy és túl nagy péniszeknek inkább van hátrányuk, mert azokkal a nők többségének nem csak elsőre fáj jobban, hanem később is. A kicsi pénisszel lehet ügyesen trükközni, jobban lehet orálozni vele, mert könnyebben befér a szájba, kevésbé fárasztó. Aki elítél a kicsi péniszed miatt, az egy felszínes, éretlen, beképzelt nő. Az ilyen nem érdemel meg téged. Aki megkedvel és igazán tisztel, szeret téged, az nem fog lenézni, elítélni ezért. És vannak olyan nők, akik jobban szeretik a kisebbet is. Na meg nem minden nőnek ugyanakkora a hüvelye. Nem mindig a nagy a jobb. Hidd el, nem csak a jóképű, magas férfiaknak lehetnek barátnőik. Na meg némelyik jóképű, túl helyes Adoniszféle beképzelt, bunkó alfahím, ne irigykedj rájuk, örülj hogy nem vagy olyan. Persze tisztelet a kivételeknek. Ám ha átlagos, vagy átlag alatti vagy, akkor ne akarj magad mellé szép nőt, vagy plázacicát, a belső fontosabb. Hiába szép valaki, ha belül nem igazán az, mert ilyen is van. Egy átlagos, vagy az alatti ne jobbat akarjon, hanem hozzá hasonlót. Hasonló a hasonlóval jobban kijön és nagyobbak az esélyek is. Ám ne csak a szexre hajts, mert az nem jó.
2018. szept. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Ráadásul, nem érdekel a szexualitás, alantas dolognak tartom.
2018. szept. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én is kb ilyen voltam, aztán azóta megfektettem egy csomó nagymellű bombázót.


A stílusod, személyiséged (később az egzisztenciád) többet számít, mint hogy mekkora a farkad. De inkább a nálad alacsonyabbaknál próbálkozz inkább, ott nagyobb lesz a sikerarány. Hajrá!

2018. szept. 1. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Kritizáló személyiség is vagy, aki valószìnűleg nincs jóban önmagával, teli csalódással, méreggel éled az életed.
2018. szept. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
23%
Én is teljesen ilyen vagyok! 24/F
2018. szept. 1. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#10: Mi a f***t röhögsz te szerencsétlen senkiházi? -_-

Nyugodj meg úgyis ott végzed ahol én, ne légy oda annyira magaddal.

2018. szept. 1. 11:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!