Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos emberek! Hogyan...

Magányos emberek! Hogyan bírjátok ezt elviselni?

Figyelt kérdés

23 éves srác vagyok, nincsen senkim. Sokat dolgozom, de sokszor magányos vagyok. Facebookon se tudok kivel chatelni. Nem beszélek senkivel. Sajnos én nem az a típus vagyok aki ezt szereti. :/


Akik ilyen helyzetben vannak, hogyan bírják elviselni? :/


2018. szept. 2. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem minden magányos ember szeretne társaságot hanem van aki így érzi jól magát. Az egész világon vannak akik kivonulnak a társadalomból, például ez a férfi 30 évet töltött egy alaszkai faházban:

Dick Proenneke

[link]

Hasonló vagyok én is, például ha a természetben kirándulok egyedül akkor nagyon jó kedvem van.

2018. szept. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mint írtam, én nem ez a típus vagyok. Nekem ez a pokol...


Sajnos nem jön össze egy barátság sem :(

2018. szept. 2. 15:37
 3/8 anonim ***** válasza:
43%

Tudod igazából egy dolgot nem értek:ha nem vagy olyan típus aki szeret chatelni vagy beszélgetni akkor miért hiányzik ez neked?

Vagy csak most jöttél rá hogy mégis hiányzik mert magányos vagy?

2018. szept. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Miért ne viselném el a magányt? Én választottam. Ha annyira zavarna, akkor biztosan tennék ellene s nem csak sajnáltatnám magam.


Szerintem némi kivételekkel sok magányos emberre igaz, hogy ő válassza ezt az állapotot, de nem érzi jól magát sem egyedül, sem emberek közt.


Voltak olyan magányos ismerőseim, akik először sajnálkozóan elpanaszolták, hogy ők milyen magányosak, utána meg csak azt láttad, hogyha került is valaki az életükbe, akkor érzéketlenül eltaszították. Ha önmaguknak választották a magányt, akkor minek sajnálkozni?

2018. szept. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hármaska, fogyi vagy???!

szövegértés korrep ingyen?

megdobbant a szíved, mi?

2018. szept. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2018. szept. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szeged
2018. szept. 2. 19:48
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem pont az ellenkezője van,építem lefelé.Facebook-rol már régen töröltem magam.Na mondjuk azt nem is bánom! :D

Kollegákkal is inkább építem lefelé.Munkán kívül nem vagyok hajlandó már bevonni a magánéletembe.

2018. szept. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!