Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az öngyilkosság nem megoldás,...

Az öngyilkosság nem megoldás, de az életben maradás sem. Mit tennétek a helyemben? 16L

Figyelt kérdés
Egyedül vagyok, nincsenek barátaim (sosem voltak), egyik nap végre megcsókolt az a fiú, akit már évek óta meg szerettem volna kapni. Le is feküdtünk, 3 nap múlva pedig lepattintott. De ez csak egy csalódás a sok közül. Interneten keresgélek hozzám közel lakó embereket, de mindenki a világ másik felén lakik, igaz, még egyetlen egy barátot sem sikerült összeszednem, pedig nagyon nyitott voltam mindig is. Kor nem számított nálam, a lakhellyel is úgy vagyok már, hogy le.szarom, csak legyen már valaki, aki szeret... De semmi. Próbáltam már öngyilkosságot, de balul sült el (nyilván, hiszen akkor nem láthatnátok most itt a vergődésemet). Járok pszichológushoz, de én olyannal szeretnék beszélgetni, aki önszántából kommunikál velem, de olyan nincs... Már egy ideje csak alkoholon élek, mert az tompítja a fájdalmamat, de nem szünteti meg. Mert ahhoz, hogy minden fájdalmam megszűnjön, ahhoz vagy a halál, vagy egy személy szükséges. Na de hogyan? Melyiket választanátok az én esetemben? És hol ismerkedjek? Neten csak letiltanak, élőben pedig bunkók velem. :(
2018. szept. 7. 16:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
46%
Írtam neked üzenetet.
2018. szept. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
12%

Már meg ne haragudj, de veled is van gond.

Semmiből sem tanulsz, csak ásod magad alatt az árkot aztán kiabálsz kifelé hogy hé, mentsetek meg, emberek!

Ébredj már fel!

2018. szept. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
2-es, ezt magyarázd meg.
2018. szept. 7. 16:16
 4/24 anonim ***** válasza:
63%

Ó, ha én 16 éves lehetnék

Mindenkit magasról leszarnék

Sportolnék, tanulnék, kirándulnék

Klubokba beíratkoznék, kreatívkodnék

Nem agyalnék, nem görcsölnék

Hisz' minden kialakul ha eljön az ideje, hejj!

2018. szept. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Felesleges.Rögtön lenulláztál, mert nem írok neked üzenetet.Minek magyarázzam?
2018. szept. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

16 éves vagy. 16! Talán most nem érzed így, de még bármi és bárki lehetsz.


Biztos, szörnyen érzed magad, de ne add fel.


A srác egy dög volt, sajnos vannak ilyenek.


A szüleiddel mi van? Ők nem tudnak segíteni?


Az alkoholról azonnal tegyél le, mert nem tompít semmit, és később nagyon sok bajod származik belőle.


17/L

2018. szept. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
5-ös, ezek szerint nem tudod megindokolni. Válaszodat figyelmen kívül hagyom.
2018. szept. 7. 16:20
 8/24 anonim ***** válasza:
76%
Egy ismerősöm hasonlóan járt. Ő egy álló hétig ivott, aztán kiment a vonat sínhez, és kiugrott az intersziti elé. A vonat a felismerhetetlenségig összeroncsolta. Hát...akárhogy is, többé nem lesznek párkapcsolati problémái.
2018. szept. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Nincs értelme.Neked csak az kell hogy pátyolgassanak, hát tessék!
2018. szept. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Hibernáld magad az idők végeztéig!
2018. szept. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!