Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elköltöztem Szegedre a régi...

Elköltöztem Szegedre a régi városomból. Egyetem miatt. Kihagytam egy évet. A szaktársaim elfelejtettek. Nincsenek barátaim itt. Mit lehetne tenni? Depressziós lettem sajnos.

Figyelt kérdés
Az van, hogy minden napomat egyedül töltöm.Teljesen elfelejtettek az egy év alatt.Nem hív senki sehova és egy lúzernek érzem magam emiatt.Mindenhez nagyon negatívan állok a mindennapi tevékenységeimet sem tudom már elvégezni. Mit lehetne tenni?

2018. szept. 11. 15:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
1 hete kezdődött az iskola. Próbálj meg társalogni a csoportársaiddal
2018. szept. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem tartozom a közösséghez, próbálkoztam nyitni, de sajnos nagyon üres az agyam, mert semmi élménnyel sem gazdagodom. Nehéz így kapcsolódni a beszélgetésekhez vagy egyáltalán beszélgetést kezdeményezni. Sajnos emiatt végtelenül egyedül érzem magam és bánatos vagyok. Úgy érzem semmi sem megy. Csajozni sem tudok így, mert úgy érzem nagyon gáz ez az egyedüllét és, hogy senkinek sem számítok. Nincsenek egyáltalán barátaim. Volt barátnőmmel is nem olyan rég szakítottunk azóta még jobban tönkre tesz a depresszió. Olyan mintha az egész világ ellenem lenne.Órákra is mindig egyedül járok.Senki nem vár meg óra után vagy szól bármit hozzám.Egy két ismerősöm van akik szintén szaktársak, de szerintem ők is ugyan így látják a szituációt és mintha úgy lekoptatnának vagy nem tudom van jobb dolguk is meg jobb társaságuk mint én. Az utóbbi időben extasyval (mdma) bombázom az agyamat, mert segít elfelejtenem az összes gondomat. Megszűnik az élet terhe meg mindent csodálatossá tesz. Olyankor pont mindennek az ellenkezőjét érzem. Egyszóval én vagyok a király,a legboldogabb,legnagyszerűbb ember a világon. Nem is a drog hiányzik maga, hanem az az élet amit a kortársaim élnek. Ha az meglenne nem kéne a cucc. De mivel mikor megszűnik a varázslat mindig ugyan azok a negatív gondolatok találnak meg. A senkinek se kellek senki se szeret érzés.
2018. szept. 11. 15:45
 3/18 anonim ***** válasza:
92%

Üres az életed, erre nyomatoqd az extasyt, gratulálok!

Önismeret: 0

Na itt kezdd el.Majd amikor tisztába jössz magaddal akkor azt is tisztán látod,hogy te hibáztál, vagy mások vannak túl nagyra magukkal.

2018. szept. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom melyik karon/szakon vagy, de én is elsőéves vagyok a szegedi egyetemen, de nekem valahogy időm sincs haverkodni, mert rengeteget vagyok a könyvtárban, mivel tanulnom kell, ha pont órára megyek akkor könnyedén betudok csatlakozni valamivel, ha mással nem akkor kérdezek valamit, aztán magától belendül a rizsa, még korán van depressziózni szerintem, a drogokat meg felejtsd el attól csak kevesebbre fognak tartani, (legalábbis az értelmesebbek), Nem tudom próbálkoztál e egyáltalán, de én elég sok idegennel (szaktárssal/kartárssal) álltam már le beszélgetni, egyik se harapta le a fejem. Szerintem csak kell valami amivel meglehet szólítani, utána már jöhet a bemutatkozás stb.
2018. szept. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem bírom elviselni a bánatot,szomorúságot. Minden nap napról napra szarabbul éreztem magam. Egyre zárkózottabb és zárkózottabb lettem. Gyomorgörcs, 0 önbizalom,sírhatnék,nagyon negatív gondolatok tették ki a mindennapjaimat.Így minden teljesen elviselhető.Van önbizalom, nem is jókedv hanem nyakszúrt eufória, megy a duma, jövök megyek,kíváncsi vagyok,pörgök,ugyanakkor nagyon mély relaxált állapotba kerülök ez a nirvána.Meg se fordul a fejemben olyan, hogy nekem ez nem megy vagy senki vagyok, ehelyett én vagyok a világ közepe.Minden magától megy, nem okoz gondot semmilyen probléma.
2018. szept. 11. 16:02
 6/18 anonim ***** válasza:

És ezt mégis meddig szeretnéd folytatni?

Ha nem változtatsz a hozzáállásodon önmagadhoz és a külvilághoz,súlyos következményeknek nézhetsz elébe.

Anyám alkoholista és csak svédcseppel kezdte, hangulatjavításként, de mivel az élete stresszes volt,egyre gyakrabban és egyre többet ivott, aztán áttért a pálinkára és csak mostanában állt le róla de mert maradt még önbecsülése.

2018. szept. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hát figyelj, nem tudom.. Úgy vagyok vele, hogy azok a jó gondolataim nem csak olyankor vannak hanem utána is meg kell, hogy maradjon. Szeretnék beilleszkedni, de nem is az érdekel, hogy sok barátom legyen csak, hogy legalább eljárjak velük kikapcsolódni vagy diszkózni. A legjobban a nő hiányzik az életemből. Amióta nincs meg a barátnőm azóta egy teher az élet. Eddig se voltak barátaim csak egyszerűen olyan jól megvoltunk egymással, hogy nem is hiányoztak barátok. Csak hát ennek vége lett. Az a bajom, hogy azt figyeltem meg, hogy mindenki nagy társasági, ilyen klikkek olyan klikkek én meg kb. sehova se tartozok és emiatt kinéznek. Mit szól egy nő, lány ha kiderül számára, hogy szabadidőmben teljesen magányos vagyok? Ez a magány is elég gáz meg a depi, hát még amivel kezelem magam... Külön külön is gáz ez az egész. Hát még egybe...
2018. szept. 11. 16:17
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Te jóisten!!


Mégis mit szólna? Egyetemre jársz,az is elég.


Az ecstasy önbizalom meg önismeret nélkül nem fog segíteni teljes életet élni.1


Lehet hogy most hibának éled meg hogy eljöttèl otthonról de szerintem a Szegediek nagyon közvetlenek.Amikor én önbizalomhiányos voltam és Szegeden jártam(nem egyetemen), megrémültem ettől először.😂

Nem voltam hozzászokva.Szóval még bőven lesz esélyed barátkozni, csajozni.De az ecstasyt szerintem hagyd, amíg nincs meg a kellő önértékelésed, önbizalmad.Utána meg majd látod,kell-e.

2018. szept. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nekem a hangulatjavításom ez:ex,speed,bélyeg,ica, de mondom más is narkózikk nem ez a fő problémám, hanem, hogy senkivel sem tudom megosztani az érzéseimet.Így egyedül érzem magam szellemileg és fizikailag is egyaránt.Nagyon felszínesek az emberek, mindenki saját magával van elfoglalva és a saját problémáival és senkit sem érdekel az enyém.Én csak boldog szeretnék lenni, valakinek fontos lenni. És nem ezt az elbas**tt szar magányt érezni. Nem kéne a drog meg egyébként többször abba tudtam már hagyni illetve meg tudom állni csak mindig amikor abba hagytam akkor tartalmas volt az életem és nem is gondoltam rájuk, mert el tudtam magamat foglalni.
2018. szept. 11. 16:36
 10/18 anonim ***** válasza:
78%

Te éppen kinek a problémájával törődsz, ha nem a sajátoddal, hmm?

De persze könnyebb önsajnálatba és kábítószerekbe süllyedni mint belátni hogy valójában te generálod a problémát ahelyett hogy próbálnád magadat formálni szerek nélkül.Ja és az hogy a többiek is drogoznak,vagy tudatmódósító szereken élnek, még nem kifogás.

Ébredj már fel!

2018. szept. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!