Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan legyek ezen túl?

Hogyan legyek ezen túl?

Figyelt kérdés

Depressziós voltam év eleje óta: mamám meghalt, barátnőm elhagyott, műtöttek, nem vettek fel

lényegében minden sz*r a nyakamba szakadt és hirtelen. Nincs nagyon semmi jó az életemben talán a nyáron volt a filmforgatás ami pozitívumnak tudható be.

Ma vallottam szerelmet annak a lánynak akit két éve ismerek de csak pár hónapja beszélünk és nagy nehezen közel engedtem magamhoz.

Ma elmondtam h Ő kell nekem de én csak barát vagyok

Úgy érzem, hogy mélyebb depresszióba esek vissza mint amilyenbe volta és ennyire magányosan még soha nem éreztem magam. Minden barátom egyetemen van tehát találkozni nem tudok velük.

Hogyan tudnék javítani a helyzetemen és kilépni a depresszióból? Úgy érzem hogy az élet csak rakja és rakja rám a nehezebbnél nehezebb dolgokat



2018. szept. 12. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is minden "barátom" ment tovább tanulni. Nekem meg még az éretségi se lett meg. Ez van. Ilyen az élet.
2018. szept. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Nyugi! Nem vagy Te olyan rossz helyzetben!

Idővel tuti jobb lesz, hidd el!:)


Ha én leírnám a problémáimat akkor jönnék rá hogy neked milyen jó életed van...

Üdv

21F

2018. szept. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ismerkedj új emberekkel. Az a legrosszabb, ha most magadba zárkózól. Keress olyan dolgokat, amik boldoggá tesznek, járj el edzeni. Klisé, de hidd el, hogy ez is javítani fog a kedveden. Valamint nem árt, ha felkeresel egy pszichológust. Ő tud csak szakszerűen segíteni, feldolgozni mindazt ami történt veled. Remélem hamarosan rendben leszel.
2018. szept. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát, ha igazi barátok, akkor azokra várj... Nőkkel ne foglalkozz, nincs már normális ebbe a világba :D

Neked legalább vannak barátaid, az is valami.

2018. szept. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeteket, megpróbálom megfogadni a tanácsokat:)
2018. szept. 16. 22:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs mit. De elkezdtem vágni magam szóval ne hallgass rám semmibe! :D
2018. szept. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!