Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Úgy érzem hogy soha nem éltem...

Úgy érzem hogy soha nem éltem igazán hiába lett volna rá módom, egy sportmotorral kompenzálnék, felrázna egy kicsit?

Figyelt kérdés

Azért a motorozás, mert, mindig is érdekelt, de a jogsimat is nehezen csináltam meg, amikor lehetett volna lehetőség nem jártam nagyon vezetni mert suli mellett fáradt voltam már, végül meg lett, de nem "használtam ki"

Úgy gondolom motorral sok csibészséget el lehet követni, szóval ettől várnám a pezsgést, levezetném a feszültséget a mindennapokban.


2018. szept. 18. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem egy jo auto sokkal jobb. de minden ember mas azt tedd amit szeretnel csak egyszer elsz. en a motorokat am sose szerettem mindig is feltem rajtuk, veszelyesek.
2018. szept. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kapuzárási pánikra nem jó a seggrakéta. Csak a baj lesz belőle
2018. szept. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Pont annak a típusnak tűnsz - amatőr motoros aki "csibészkedni" akar - akiből rövid úton szervdonor lesz.
2018. szept. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az kell neked csibészkedés. Hülyegyerek :D
2018. szept. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én támogatlak. jó ötlet. Feltéve ha van rá pénzed.
2018. szept. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Fcityzen ***** válasza:
Én egy nem túl nagy robogóval járok munkába, és reggel ettől ébredek fel, hazafele is jól kikapcsol. A sportmotor csibészkedve életveszélyes. Normál vezetés mellett is halnak meg vele.
2018. szept. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!