Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi ez? Bővebben lent

Mi ez? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Kiskoromban mindig a 4 fal között voltam sosem mentem ki. A mai napokban amikor le kéne menni mondjuk boltba venni egy-két dolgot itthonra félek és inkáb azt mondom hogy nem eszek minthogy le kelljen mennem emberek közé. Folyamatodan az jár a fejemben hogy mi lesz ha valanit elrontok vagy ha kiröhögnek vagy mi lesz ha elesek. Ez odáig fajult hogy iskolába is nagyon nehezen megyek mert félek hogy ki nevetnek vagy valamit csinálok. Amikor elmennék valahova egyik barátommal akkor is a busztémánál megállunk mert nem merek felszállni a buszra csak akkor ha valaki ott van mellettem. Mindig félek hogy néznek, vagy nézik mit veszek mit csinálok. Volt amikor este nem mertem elmenni fürdeni mert féltem hogy néznek.

2018. szept. 19. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ez sz*r ügy, én is mindig azt hiszem hogy rajtam röhögnek. De én ezt is és sok más dolgot úgy fixáltam hogy nem foglalkozok SENKIVEL és leszarom az embereket.
2018. szept. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez az ego, ami mindig önmaga körül forog. Az ego egy fal, minden ember életét megkeseríti.

Az egot a társadalom adta, hogy játszadozhasson vele(d).


Te sosem esel el, sosem nevetnek ki. Ez egy játék, vedd lazábban. Nevessd ki a csúnya egot, és ne tápláld tovább félelmeit. Ha ki nevetnek, akkor mi van? Szerzel más nyomorult egóknak egy-két boldog pillanatot. Nevess te is, mert akkor oldódik a fal, közted és a világod között.

2018. szept. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem úgy neveltek, hogy nem szabad kimennem játszani, nem szabad csavarogni az osztalytarsakkal stb. Nos most meg mindenki könyörög, hogy legalabb hetente 1x a kertbe menyjek ki. De megértem a helyzetedet vam hogy az emberbe mar kiskorban belenevelik aztan jön a szorongás. idövel kialakul. A suli meg késöbb a munka és az azzal járó felelösségek rákényszeritenek arra hogy leküzd. Ha haza akarsz vala jutni akkor elöbb utobb fel kell szálni a buszra és ha már a konyha utolsó zugábol is elfogy a rágcsálni valo, el kell menni az üzletbe. Minnél gyakrabban végzed el ezeket a dolgokat annál hamarabb válnak majd természetessé... Az emberekkel meg nem kell törödni, sokan panaszkodnak erre az érzésre de nefeledd hogy ez eslösorban csak egy érzés és valójában senki sem nevet rajtad .
2018. szept. 20. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pont attól van, hogy nem mész ki elég gyakran, elég hosszú időre.

Az is rátehet egy lapáttal, ha sok hülye filmet nézel, horrort, meg ilyeneket, úgyhogy ezeket hanyagold, eleget rongáltad már magadat velük.

2018. szept. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4- Én azért nem járok ki, mert undorodok a mai emberektől, és nem is szeretek emberek között lenni, irritálnak is egyrészt másrészt pedig "zavarba" vagyok, ideges. A legjobban ez a sok divatp**csa b@.sz fel, ha akarnék se találnék olyan csajt aki normális :D
2018. szept. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!