Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Veletek is szokott ilyen...

Veletek is szokott ilyen lenni? (Click bait cím azért meg van)

Figyelt kérdés

Mikor nagyon egyedül érzem magam és elkap a sírógörcs de még nem sírok, mert vissza tudom tartani.. de érzem, hogy fáj a szívem.. vagy nem is tudom mi.. megszakad a szívem?! Nem tudom.. de rossz érzés.. és olyankor csak még szomorúbb leszek. Mert nincs senki akit megölelhetnék.. azt se tudom már, hogy utoljára mikor öleltem meg bàrkit is.. szeretet hiányom van. De közben meg csak egyre jobban csalódom az emberekbe, eltávolodom tőlük. És így még kisebb az esélye, hogy bàrki is szeressen.


Csak ki akartam adni magamból. Köszi ha végig olvastad. Most pedig össze kuporodom, nyakig betakarózom és sírva elalszom :)


jóéjt neked kedves idege


24F



2018. szept. 19. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Szokott.
2018. szept. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Persze, én szoktam összekuporodva könnyek nélkül, belül sírni, hisz a magány elég kínzó állapot. De minden nap megvan az új lehetőség arra, hogy barátot, szerelmet/társat találj, addig meg le kell vezetni valahogy a felgyülemlett stresszt mozgással, vagy egyéb elfoglaltsággal, ami felemel, amiben örülsz, ami segít nem benneragadni az önsajnálatba.

Remélem hamar túljutsz ezen a mélyponton!

2018. szept. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Ugyanezt érzem én is, napok óta.. :/
2018. szept. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

Én nem napok, inkább évek óta. Még úgy is, hogy néha megölelek embereket. Borzalmas és nyomorult érzés. Most is bekönnyeztem kicsit, ahogy végigolvastam a kérdést. :D

20/L

2018. szept. 20. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Igen, sajnos sokszor van ilyen. Pedig sok ember vesz körül, de mégis.
2018. szept. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sokszor megtörtént ez. Az meg nem igazán boldogít, hogy sok ember van körülöttem, mert pont az emberek miatt lett ez a hiányérzetem, mivel szinte egytől egyig kegyetlenek, és mint ha a mai ember elfelejtett volna szeretni tudni. Régebben a gyerekek voltak azok, akik képesek voltak szívből szeretni, de már úgy vannak szocializálódva, hogy a külsőség a fontos, már a bölcsiseknél is.


Ha nagyon rámjön ez az érzés este, akkor bekapcsolom az egyik Ps-t, és kijátszom magamból fájdalmat, vagy legalább addig, hogy már ne tudjam nyitvatartani a szemem.


A legszebb élményeim között az van, amikor sérült gyerekeknek tartottunk előadást, és utána amikor a nevelőikkel beszélgettünk, az egyik kislány odajött, és átölelt minket a maga módján, egy kisfiú, meg kézzel készített díszeket adott nekünk :)

Ők azok, akik képesek tiszta szívvel szeretni, tőlük kéne tanuljunk.

2018. szept. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ez van, de talán több normális ember an a te korosztályodba, ha én próbálkoznék valakinél hidd el 18 körül sokkal nehezebb lenne. Már 12-13 évesen is elkezdenek ribiskedni, aztán meg barátok.. Kire lehetne számítani? Te legalább tudsz aludni :C Aztán pedig ha azt magyarázod hogy fájdalmas, akkor tapasztalatból mondom hogy az nem a színél hanem a gyomorba van. Bár lehet neked nem fizikai a fájdalom :D
2018. szept. 21. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!