Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magyarországon sok szép nő...

Magyarországon sok szép nő van ez tény. De miért fontos a nőknek hogy jól nézzenek ki?

Figyelt kérdés
Szerintem azért mert nem akarnak rossz körülmények között,szegénységben élni.Ha jól néznek ki,nagyobb eséllyel találhatnak maguknak egy jómódú férfit és nem kell nélkülözniük.De egy olyan nő,aki például el van hízva be kell hogy érje egy szegény férfival is,vagy válogathat ő is,de nem biztos hogy találni fog egy jóképű,jómódú férfit,hiszen egy jómódú férfi is tud válogatni és nem biztos hogy egy elhízott nővel össze akar jönni.Nektek mi a véleményetek?
2018. szept. 21. 20:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%

Az, hogy soha nem tartottak el, és mégis jól akarok kinézni. Jobb napom van, ha tetszik, amit látok a tükörben. Ha itthon vagyok tök egyedül, és mondjuk zsíros a hajam, már szarabbnak érzem magam, nincs jó kedvem.


Vagy pont a múlt hétvégén egy kis Domestos rácsöppent a pöpec kis itthoni felsőmre, és tiszta lehangolt lettem, folyton nézegettem, hogy de igénytelen lett.

2018. szept. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
58%
Egy kicsit népművészeti agyagedény vagy. A szépség nem kilókhoz kötött, attól, hogy valaki nem cérna vékony, még lehet bombázó.
2018. szept. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Szerintem ennyi szép nő még soha nem volt Magyarországon mint mostanában.Én azt gondolom,hogy ez összefüggésben van a bizonytalan jövővel,meg a szegénységgel.
2018. szept. 21. 20:17
 4/25 anonim ***** válasza:
94%
Nem hinném.
2018. szept. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
2-es persze hogy nem csak egy cérnavékony nő lehet bombázó mint ahogy nem is csak az.De van egy határ ami fölött már nem nézhet ki jól valaki.Ott már csak a belső tulajdonságaival hódíthat maximum.
2018. szept. 21. 20:20
 6/25 A kérdező kommentje:
Budapesten lakok,mindennap a belvárosban járok,90%-ban csak szép nőket látok.Majdnem minden nő után megfordulok az utcán.Ez régen azért nem volt így.
2018. szept. 21. 20:24
 7/25 anonim ***** válasza:
Van elèg kereted, hogy megszólíts egyet is?
2018. szept. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
96%

Bullshit...

Az első sminkcuccaimat (szájfény, rúzs) 11 éves koromban kaptam a nagynénémtől, 15 éves gyerekként meg egyenesen szégyelltem, ha nem foglalkozok különösebben a külsőmmel. (Nem hiúságból vasaltam a hajamat és kentem magamra szempillaspirált, és nem is azét, hogy felpattanhassak minden egyes f.a.szra, ami az utamba kerül, hanem azért mert szégyelltem ezek nélkül elhagyni a lakást)


Nem minden a kib...szott aranyásásról meg pasifogásról szól. A szépség hajszolása van a csontjainkig belénk nevelve, erre pedig sokan rá sem jönnek, ha nem gondolkodnak rajta tudatosan. A szépségkultúra tudatos elemzését meg pont hogy ti akadályozzátok meg azzal, hogy folyton megy az, hogy "waaaah a mai nők férfiasak!!! Miért nem tudnak nőiesek lenni?!?!?!?!"

2018. szept. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
89%

Magyarorszagon szép nő??? Max szép lányok, de a nők nem :D észak olaszoknál csinosak, igényesek a nők, nincsenek elhízva, mint egy koca. Adnak magukra, nem a kopott ezer éves ruhájukban parádéznak.

30/N

2018. szept. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
79%
#6 nem a nők lettek szebbek, te vagy kiéhezve :D
2018. szept. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!