Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi a véleményetek az ellenkező...

Mi a véleményetek az ellenkező gondolkodású emberről?

Figyelt kérdés

Tegnap kiírtam ugyan ezt de töröltél valamiért, szóval megpróbálok a lényegre menni.


2 Fajta ember van a témába.


1.- Az a fajta ember, aki menőnek érzi magát, beképzelt, (ha csaj) félmeztelen járkál és mutogatja magát instán (ha srác) "páwa" módon viselkedik, had ne soroljam.


2.- És van az a fajta ember, aki nem ebbe a csoportba tartozik, nem akar ilyen lenni viszont nagyon ki van rekesztve és szinte interneten se jön elő sehol.


Pár előző kérdésnél volt ez a téma, és elkezdett érdekelni hogy a 2 "fajta" embernek mi a véleménye a másikról? A visszahúzódó mindíg gyűlöli azokat akik nem olyanok de vannak akik olyanok akarnak lenni hogy beilleszkedjenek? Akik meg nem visszahuzódó fajták azok meg általába mindíg csak röhönek az ilyen embereken, de mi a vicces ebbe?

F



2018. szept. 25. 14:23
 1/9 A kérdező kommentje:
Remélem ezt nem törli senki. Lehetőleg kort írjatok, de gondolom aki ebbe a témába jár az itt van valahol 16 és 20 körül. Ha a visszahúzódó emberek közé tartozol és csatlakoznál a csoportunkba ahol ilyen emberek lesznek csak, akkor privátba adok linket hozzá. Ha csak kommentbe nem beszélsz róla privátba is várom a válaszokat/történeteket.
2018. szept. 25. 14:28
 2/9 anonim ***** válasza:
66%

Szóval van az extrovertált és introvertált ember. Érthető.

Az introvertált azért utálja és néz rossz szemmel az extrovertált emberekre, mert azok jellemzően az ő kárukra szórakoznak, ők keresik a konfliktust, és ujjal mutogatnak az introvertáltalkra, hogy defektes, fogyatékos, elmebeteg, és sorolhatnám még napestig. Ezzel szemben az extrovertáltaknak semmi oka nincs haragudni vagy utálni az introvertáltakat, ugyanis nem konkurense egymásnak a kettő semmilyen tekintetben. Az introvertált emberkerülő, semmi másra nem vágyik, csak hogy békénhagyják. Az extrovertáltnak, akinek a lételeme a figyelem és a középpont, többnyire natív rosszindulatból támadja az ellentétes tábort, illetőleg ha a saját köreiben veszít a presztízséből, kiközösítik, kell valaki akit maga elé rakhat pajzsként, hogy nézzétek ezt a besavanyodott fszfejt, hozzá képest én mennyivel királyabb vagyok, őt üssétek, ne engem...

2018. szept. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ez is elég érthető válasz. (Y)

Csak az ilyenek bele se gondolnak hogy milyen szar életük lehet azoknak akiket kirekesztenek. Mondjuk engem szimplán csak utáltak iskolába, de magántanuló lettem és évek óta nem is foglalkoztam senkivel. Most ott járok hogy bennem van ez az egész hülyeség hogy még születésnapomon is halál egyedül vagyok és inkább a dunába ugranék aznap. Mindenki csaj elbújik az interneten is, és még én se nagyon tudok segíteni senkinek mert nem nagyon írnak sehova :/

2018. szept. 25. 14:49
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem tartozom a beképzelt menő csoportba, ráadásul nagyon eltérek az átlagtól, ami a gondolataim és életvitelem is illet, de nem vagyok kirekesztve. Nem akarok beilleszkedni sehova úgy 14 éves korom óta, nem vágyom rá, de így is vannak barátaim, haverjaim, így is kedvelnek a kollégáim, nem nyom el senki, mondjuk nem is hagynám. Ehhez csak önismeret, önbecsülés és asszertív kommunikáció kellett. az extrovertált/introvertált dolog alapból egy dinamikus skála, nem pedig egy kötött érték, akár naponta is változhat a mértéke. Én valahol középen vagyok a skálán, jól érzem magam társaságban, beszédes vagyok, könnyen teremtek kapcsolatokat és bárkivel elbeszélgetek, de egy idő után lefáraszt, emellett imádok egyedül lenni és nem zavar a magány, sőt, élvezem és igénylem is. Az extremitásokat sose tartottam egészségesnek, de elfogadom a létjogosultságukat, nem vagyunk egyformák.
2018. szept. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4- az jó (Y)
2018. szept. 25. 15:38
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét típusú embernek el kellene fogadnia a másikat, és tisztelni a véleményét.. Miért kellene gyűlölni valakit azért mert másként gondolkodik...feltéve hogy nem ártanak egymásnak.
2018. szept. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Pedig el vannak nyomva az emberek.. :( Talán ha a normális csajok nem lettek volna elnyomva én is találtam volna értelmet az életemnek de ez jutott. Nem fogadják el egymást, látod az iskolákból is milyen sztorik vannak.
2018. szept. 25. 18:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem utálják egymást, és szerintem a páwa pont azért páwa, mert önbizalomhiányos, és lehet, hogy ezt akarja így kimutatni, hogy ő nem olyan nagyszájú nagymenő, de legalább ad magára (amúgy szerintem túlzásba hajlamos vinni). Na mindegy; meg aki nem olyan, mint az átlag tömeg, pl aki visszahúzódik, azt meg szeretik kinézni maguk közül; de lehet pl ilyen 'álnárcisztikus' is valaki , aki meg pl a saját önbizalmát próbálja palástolni azzal, még a saját figyelmét is meg másokét is igyekszik elterelni az ő saját hibáiról, azzal, hogyha más(nak) a szerinte rossz tulajdonságaira mutat rá, amivel kilóg a sorból, és azzal kinézhetővé válik, és akkor ezzel ő 'emelkedik'.
2018. szept. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megy a kultúrált normális válasz, köszi :)
2018. szept. 25. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!