Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Örökre egyedül maradok? 21F

Örökre egyedül maradok? 21F

Figyelt kérdés

Túlságosan csöndes, félénk személyiségem van, sajnos. Emaitt egyáltalán nem tudok élőben ismerkedni, csak neten.

Sokszor jól el vagyok egyedül, de azért néha jó lenne emberek között is lennem. Meg persze szeretnék párt is.

Sokan azt írják itt ezen az oldalon, hogy akinek ilyen személyisége van annak esélytelen, hogy lesz valaha barátnője. Szerintetek is így van ez? A kinézetem annyira nem borzalmas, magas vagyok, egy kicsit vékony testalkatom van, de sportolok. Az arcom átlagos, vagy helyes (néhányan ezt mondták rá).

Tudom, hogy ennyi idősen nagy baj, hogy nem volt még barátnőm, pedig szeretnék nagyon. És az a rossz, hogy ki tudja, hogy lesz e valamikor normális párkapcsolatom:( Pedig családot is szeretnék majd.


Tényleg az ilyen személyiségűek és kinézetűek nem kellenek egy nőnek sem?


Légyszíves normálisan válaszoljatok, köszi!:)


2018. szept. 30. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha nem változtatsz ezen akkor igen.

Keress barátokat, mozdulj ki otthonról.

2018. szept. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem esélytelen, viszont tény és való, hogy nagyobb eséllyel érvényesülnek azok az emberek, akik egy kicsit szociálisabbak.

Le kell győznöd a félénkséged. A lányok is emberek.

2018. szept. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Társaságba kell menni (iskola, munkahely, nyelvtanfolyam, tánctanfolyam, énekkórus stb.), mert ha otthon gubbasztasz, senki nem tudja, hogy a világon vagy.
2018. szept. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mintha csak en irtam volna, csak en nem vagyok se helyes se sportos. Es idosebb is vagyok. 26F
2018. szept. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21 éves férfiként kétlem, hogy örökre egyedül maradsz, pláne ha azt mondod, van, aki dicsér és teszel is a jó kinézetért, mert sportolsz. Annyi, hogy bátrabbnak kell lenned emberek közt meg nyitni a nők felé. Szerintem sokan azt hiszik, hogy nem érdekelnek téged, mert félreértik a zárkózottságod.
2018. szept. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha pesti vagy, és szeretnél barátkozni- írj nyugodtan. Nekem sincsenek baràtaim

25f

2018. szept. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem maradsz örökre egyedül,csak nyitnod kell a világra kicsit :) én is zárkózott voltam (vagyok is kicsit még mindig) de kipróbáltam új dolgokat, tudatosan belevetettem magam olyan szituációkba amitől féltem, és ma már kevésbé vagyok feszült, nagyobb az önbizalmam :) hidd el, félelmetesnek tűnhet, de megéri kockáztatni, elvégre ki akarja félelemben leélni az életét... Sok sikert, szurkolok :)
2018. okt. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Pont ilyen fiút keresek, de mivel valószínű, hogy mindenki "magába zárkózik", nem találom. :(

21/L

2018. okt. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!