Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ezen már változtatni nem...

Luis19 kérdése:

Ezen már változtatni nem lehet? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Eljutottam arra pontra az életembe, hogy már nem érdekel semmi, sőt semmiben nem lelem örömömet. A boldogság is kerül :D

Egy kis infó rólam.


18 éves fiú vagyok.

Fiatal ez igaz. De van mire "büszke" lennem.

17 éves koromba kirepűltem a családi fészekből. Elhagytam anyámat és öcsémet. Hogy miért? Mert nem bírtam tovább velük élni. Egyszerűen igénytelenek voltak.

Na de elköltöztem egy lakbérbe ahol havi 70€ fizettem, 1 szoba,konyha és fürdőszoba és persze bútorozott volt.

Nekem csak 8 osztályom van. :D és igen feltaláltam magam diploma nélkül.

Volt egy remek munkhelyem.

Kőműves inasként dokgoztam, számtalan technikát sajátitottam el. Erre nagyon büszke vagyok. Eközben volt egy barátnőm aki számomra a legfontosabb volt, benne találtam meg a boldogságomat és ő általa motivált voltam. A családja is nagyon szetetett vagy csak én gondoltam így?

A lényeg az, hogy soha nem tapsztaltam meg milyen egy szerető családban felnőni. Anyám és az ő kedves párja már 15 éves koromba otthagytak a raktár házukba, hogy ne legyek a nyakukon. Innén változott meg az életem. Dolgoztam, hogy élhessek,egyek,igyak. Igen ez mind igaz amit le írtam.

Na szóval betöltöttem a 18-at tavaly. És 3 hónap után felhívott hogy "jajj gyerek gyere haza, szükségem van rá"

Érdekes módon vissza mentem hozzájuk, bár ne tettem volna.

Azért jöttem vissza mert anyámnak a párja meghalt és egy 36 èves nő nem tudja magát feltalálni. Na de mindegy.

Vissza jöttem. Akkor anyám a fejébe vette, hogy mennjünk el egy városba jobb életé és ez így is lett.

Minden jól ment. És kezdtem újra bízni anyámba.

De szeptemberbe a barátnőm szakított velem.

És most ittvagyok egy elcseszett városba ahol senkit sem imserek a nyelv is más.

Egyedül és magányossan. Már feladtam mindent. Az itteni munkámhoz már nem birtam tovább és feladtam. Szerintem depressziós is lettem de a fene tudja.

Sokszor úgy kelek fel reggel, hogy nem akarok tovább élni.

Vajon mi rosszat tettem, hogy így ver az élet.

Senkire se számíthatok. A barátaim messze laknak tőlem.

Egyszerűen nincs semmi ami motiváljon.

Büszke vagyok arra amit elértem az életben de ez se motivál.

Már nem tudok mit csinálni.

Belülröl teljesen össze vagyok törve.

Érdekes ez az élet.

Van értelme élni?

Amit esetleg nem értettetek azt elmagyarázhatom.


2018. okt. 3. 14:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Magát a kérdést nem értem. Most leestél egy mélypontba, mert szakított veled a barátnőd? Holott talpraesett vagy és szorgalmas. Csináld tovább a dolgod, azt, amit eddig tettél, barátnő meg majd jön megint. Nekem például barátnőm nem lehet, ilyen talpraesett és szorgalmas sem vagyok, mégis élek még... MÉG. Neked egy fokkal jobb dolgod van, hisz lehet barátnőd, szorgalmas vagy, stb. Szóval nem értem a kérdés miértjét.
2018. okt. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem is szörnyű az életem mégis harcolok érte hogy jobb legyen próbálkozok.A feladás nem megoldás.Az élet nehéz ès nekünk kemémyen dolgozni kell érte hogy jobbá tegyük.Nekem főleg más emberekkel van problémám.
2018. okt. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Gondoltam megosztom veletek és talán vannak itt olyan emberek akik átmentek ilyenen.

Sosem gondoltam volna, hogy egyszer így padlóra küldenek. Küldtek már padlóra és felálltam. De most más a téma. 15 éves koromóta dolgozok. Nem lopom a napot, kivéve mikor beteg voltam és ekkor így háton szúr az élet?

Rengeteg ember él egy undorító életmódot, eszik,iszik,kalandjai vannak, anya és apa ellátja őket, szinte semmit se csinálnak és boldogak..

Nem mondom, hogy én egy jó ember vagyok. De csak egyszerű boldogságra vágytam. Hányszor kidolgoztam a belemet, hogy egy jobb életet tudjak biztosítani magamnak.

Nem vagyok pénz éhes, ha kapcsolatba vagyok akkor nem lépek félre. Tisztelem és becsülöm azokat az embereket akik nem csak otthon ülnek és mások hátan élnek.

Kezdem azt hinni, hogy ebben a világban nincs helye jó embereknek. Hisz ti is látjátok, hogy mennyire is kihasználják az embert.

2018. okt. 3. 16:39
 4/10 anonim ***** válasza:
Merre laksz?Én beszélgetnék veled ha gondolod.
2018. okt. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Sajnos Szerbiai vagyok :/

De nyugodtan írhatsz.

2018. okt. 3. 17:35
 6/10 anonim ***** válasza:
A déli határnál lakok Szeged közelében.Nincs messze Szerbia.A volt osztálytársam is ott lakott.
2018. okt. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Közel laksz Szegedhez akkor tényleg nincs messze😊
2018. okt. 3. 18:05
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. okt. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Irj ha gondolod.
2018. okt. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nincs ki motiváljon akiért érdemes volna élned.

Ezt mondom én mindenkinek nőbe ne bizzál,mert mindig a nő szakit a pasival.Mivel 1 nő bármikor talál magának 10 pasit minden újjára az 10x10=100

2018. okt. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!