Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért lehet az, hogy alig áll...

Miért lehet az, hogy alig áll valaki szóba velem, aki meg mégis hajlandó, az is csak sajnálatból? És nem haverként, hanem inkább mint egy szülő a gyerekével, úgy viszonyul hozzám

Figyelt kérdés
Legtöbb ember kapásból irtózik attól hogy velem beszéljen, de akik mégis hajlandóak, azok is csak ilyen formában mint ahogy leírtam. Segíteni akarnak és nagyjából csak emiatt. Ilyen magányosan ezt is fogadjam el és örüljek neki? Mert kicsit sérti az önbecsülésemet, mennyivel jobb lenne ha inkább haverkodnának velem, együtt röhögnének velem mint másokkal meg ilyenek. Bár én azt annyira nem tudok, nem vagyok valami felszabadult, laza. De akkor is, jobb lenne. Becsüljem meg ezt is, ha amúgy totál magányos vagyok? Nincs szinte semmi szociális életem, mert nem tudok értelmes emberi kapcsolatokat kialakítani
2018. okt. 5. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor ne vagj durcas kepet es ne dacoskodva valaszolj, akkor talan nem akarnak atyaskodni feletted
2018. okt. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az egészséges emberi kapcsolatok nem sajnálatra épülnek. Szerintem biztos vannak olyanok, akiknek nagyon szimpatikus vagy, emellett szívesen diskurálnak veled. Maganyos perceket arra használhatod, hogy arra fordítod a figyelmedet, amire csak szeretnéd...
2018. okt. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Abban az esetben amikor mindenki más a rossz, akkor általában nem mindenki mással van a baj hanem csak aki így érzi.

Az a baj, hogy semmit nem tudunk arról, hogy milyen vagy, sőt lehet, hogy benned teljesen más kép él magadról mint amit mások gondolnak rólad. Azt se tudjuk, hogy hány éves vagy de tényleg eddigi életed során egy ember sem volt aki nem lekezelő és aggodalmaskodó lett volna veled szemben? Nehéz elhinni. Mindenféle sértés és trollkodás nélkül mondom, én csak azt szűrtem le, hogy önbecsülési és önértékelési problémáid vannak.

2018. okt. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!