Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért magányosak ilyen sokan,...

Miért magányosak ilyen sokan, mit lehet tenni a magány ellen?

Figyelt kérdés
2018. okt. 7. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Mit lehet tenni?

Ott vannak mondjuk a Társkereső oldalak.

Vannak akik neten találják meg a párukat.Nővérem is ott ismerte meg jelenlegi párját.

2018. okt. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

A társkeresést én már feladtam. Nem megy, ez van. Ha úgy alakul valami akkor majd foglalkozom vele de direktben nem fogok felesleges köröket futni..


Barátok meg.. szót se róluk.. :D


Elvagyok én egyedül a kis világomban.

2018. okt. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én interneten próbálkozom már 1-2 éve, de eddig még semmi...
2018. okt. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én arra jöttem rá,hogy inkább egyedül,magányosan folytatom az életem,minthogy újra olyanban csalódjak,akiért én bármit megtettem volna.
2018. okt. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én már rég óta próbálkozom a neten barátnőt, és barátokat szerezni. De eddig semmi siker nem volt, pedig már rég óta küzdök...

Üdv

21F

2018. okt. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Személy szerint az én magányom ellen az tehetne ha nem lenne mindegyik csaj ilyen plázaribi izé... És lenne valaki aki olyan visszahúzódó stb mint én. De mindenki csak szórakozni tud, így még barátok se kellenek nem hogy "barátnő". Magyarán a mai emberek között már semmi. Max ha aki magányos átmegy olyanba mint a többség.
2018. okt. 20. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!