Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Valaki segítene, hogyan...

Valaki segítene, hogyan tudnék változtatni?

Figyelt kérdés
Egy itthon ülös semmire való lettem. Költözés óta még egy darab ismerősöm sincs a közelben. Ahoz, hogy bármit csináljak, rengeteg pénz kell. Például hobbi/eddzés emiatt minden kilőve.. Hiába dolgoztam egész nyáron, ügye pénzt sem kaptam mert minek, vagy amikor volt oda adtam másnak. Szüleimtől sosem kértem semmit, illetve nem is kaptam. Magammal sem vagyok jóban, minden szabadidőmben magamat próbálom elfogadni külsőleg illetve az idióta gép elött ülök amit már utálok és abba hagytam már sokszor, de akkor is csak a szobámban ültem. Már oda jutottam agyban, hogy mindenhol nagyon nem oda valónak érzem magam, gondolkodok, hogy mit keresek itt, nem érzem jól magam szinte sehol. A történetnek persze van még sok nem közölt háttere, amit nem szeretnék megosztani, csak, hogy ne nézzen senki valami beteg elmének. :) Nagyon hálás volnék néhány segítő ötletért, vagy bármi hasonlóért.. Mert így nem sok értelme van egy életnek szerintem.

2018. okt. 7. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha segítséget kérsz, akkor inkább a valós indokodat írd le, amiért depresszióba kerültél. Akkor talán lehet neked segíteni, de míg csak a felszínt említed, és a valós okról mélyen hallgatsz, addig maradsz abban az állapotban amiben vagy.
2018. okt. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hová valósi vagy?
2018. okt. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1.:Szerintem ezek eléggé egyértelmű indokok. Nem a lelki dolgokra gondoltam segítségkérés alatt haverom, de azért köszönöm hogy idejöttél semmibe nézni. 2.: Pest megye, annyit elárulok, bármiért is érdekel.
2018. okt. 7. 19:18
 4/4 Luis19 ***** válasza:

Szia!

Velem is ugyan ez a helyzet csak annyi hogy ahova én költöztem nem beszélik a magyart és ugye dolgoztam és a prnzt a barátnőmre költöttem de ő 1 hónapja elhagyott.

Barátaim mondhatni vannak de nem beszélünk semmit. Szóval nem is barátok de ami a baj, hogy messze is vannak.

Depressziós lettem, szorongásaim vannak stb. Orvoshoz meg nem érdemes menni. Fizetsz neki, hogy segítsen xd miben segít? Mond egy vagy kettő motivációs szarságot és kész. Meg legyél pozitív stb.

Hiába keresed itt a megoldást én erre már rég rájöttem, hogy a gondomon senki sem segíthet csak én.

És ez így van nálad is. De amit tudok mondani, hogy nem olyab világot élűnk hogy kimegyünk a parkba és leszólítunk számunkra egy szimpatikus embert. Én nem rudom ki hisze ezt el hogy így a jó de nagyon is téved.

Esetleg legyél hálás azért, hogy van mit enned vagy van hol aludnod vagy géped vagy telefonod vagy wifid. De sajnos mi emberek önzőek vagyunk éd csak magunkra gondolunk.

18F

2018. okt. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!