Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek? Minden barátnőmnek...

Mit tegyek? Minden barátnőmnek van barátja és nekem nincs egyedül a társaságunkban. Nem vettem ezt zokon egyáltalán az elején, de mivel folyton erről van szó így kezdek magányos lenni.

Figyelt kérdés

. Mindig elfojtom magamba ezt a dolgot, próbálok azzal törődni ami számomra fontos, pl tanulok, eljárok edzeni, vezetni tanulok és stb.

De mindemellett ott van bennem az érzés hogy olyan szerencsétlen vagyok. Mit tudnék tenni? Fojtsam el továbbra is ezt az érzést és próbáljak nem is gondolni erre? Mindenki azt mondja fiatal vagyok még emiatt bánkódni. Nekem leginkább az esik rosszul hogy eltávolodunk a barátnőimmel és valahol legbelül érzem hogy ők is néha bénának tartanak.


18/L


2018. okt. 15. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Húsz éves fiú vagyok. Nincs barátnőm. Ha elmegyünk valahova mindenki hozza a barátnőjét, én nem tudok vinni senkit. De nem zavar. Hidd el a barátnőid nem tartanak bénának. Engem is próbálnak mindig becsajoztatni a srácok. De hát ha nem sikerül, akkor nem sikerül.
2018. okt. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%
Legyél te az, aki egyedül is boldog. Nem tudom megállni, hogy ne ítéljem el azokat, akik nem tudnak egyedül teljes emberként élni... Elhiszem, hogy kevesebbnek érzed magad, mert most így látod a világot ; de mi lenne, ha megfordítanád ezt a dolgot? A barátnőidnek folyamatos támasz kell, míg te megoldasz mindent egyedül! Nem vagy te sokkal szuperebb? (:
2018. okt. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj erről bensőségesebb barátaiddal, szüleiddel vagy akivel akarsz. Olyan tippeket fognak adni mit: menj el egy hobbival kapcsolatos helyre ismerkedni, gondolkozz el a jelenlegi fiúkon akiknek tetszhetsz, keresgélj neten stb.


Akik azt mondják, hogy fiatal vagy nem kell ez miatt aggódni azok nem érzik a rossz érzést amit te érzel, és ezért mondják. Ne fojtsd el az érzést (nem mintha képes lennél rá).

2018. okt. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!