Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van ennyi "szép nős,...

Miért van ennyi "szép nős, bombanős" kérdés?

Figyelt kérdés
Kezdd irritálni hogy másról sem olvasok ebben a kategóriában mint a szép nőről és a bombanőről xD
2018. okt. 16. 11:21
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert mindenki szereti a szép nőket. Kivéve persze a többi szép nőt :-)
2018. okt. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Mert újra akcióba lépett az a kérdező.
2018. okt. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Ez még semmi. Kb egy éve ennél durvábban tolta az a nyomorult. Másodpercre pontosan fél óránként rakta ki az új kérdéseit és ezt napi 10-12 órában csinálta. Megírt napi 20 ilyen kérdést, és aktívan válaszolgatott a régebbiekre is.
2018. okt. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Tudnátok kérlek példát küldeni? Mert ezt a kérdést olvasva rákerestem, de csak 2016-os kérdéseket találtam :D
2018. okt. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Ja közben találtam tegnapit és tegnapelőttit :D
2018. okt. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22%
Hát, talán fel kéne ajánlaniuk magukat a szép nőknek elvárások nélkül, és akkor talán nem lenne ilyen probléma.........
2018. okt. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
8%
Talán ha a szép nő nem a milliomosoknak tartogatna magát és nem az 1200 forintos whisky kolara utazna, amiért semmit nem hajlandó csinálni utána, nem lenne ennyi ilyen kérdés. Régen a kommunizmusban tudtak az ilyenek hol a helyük és nem követelőztek! Manapság meg már a világ összes pénze kevés nekik! Kövér, öreg , ronda, törpe meg nem kell nekem!
2018. okt. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%
Unatkozo troll vagy megkeseredett lúzer a kérdező, és itt éli ki magát, ennyi a titok.
2018. okt. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7es régenmindenjobvót
2018. okt. 20. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!