Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Volt már valaki ennyire...

Luis19 kérdése:

Volt már valaki ennyire mélyponton? (Többi lent)

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok.

Amit tudni kell, hogy nincs se apukám,mamám,tatám, a többi rokonok meg nem beszélnek velem/velünk.

Anyukámmal és öcsémmel élek.

Sajnos úgy érzem, mintha nem tartoznék közéjük. Anyám és öcsém elvannak ketten én valahogy máshogy állok a dolgokhoz mint ők.

Nem tapasztaltam milyen egy szerető családban felnőni, nem voltak apa-fiú programok.

Anyám és a volt párja nem szerettek, így elvittek egy régi házukhoz, hogy éljek ott. Ekkor 15 éves voltam. Dolgoztam hogy élhessek.

Aztán érdekes módon vissza fogadtak de csak azért mert van munkám és elvehették a pénzem.

De ez már a múlt.


Barátaim vannak de ők messze élnek tőlem így nem találkozhatunk.

1 hónapja lett vége az 1 éves kapcsolatomnak. És ez nagyon megviselt mivel a volt barátnőmmel együtt is éltem. Azért éltem vele mert amikor anyámék kidobtak akkor ő és a családja befogadtak.

Így sokkal jobban kötődtem hozzá és fél évet voltam velük.

Aztán mikor elkezdődött a középiskola akkor elhagyott. Közel 1 hónapig nyaggattam hogy miért hagyott el. És erre azt mondta, hogy ő már előre tudta hogy másba lesz szerelmes.

Az életem egy rakás sz@r.

8 osztályom van, munkát nem találok, pénzem nincs. Tudod, hogy egy lány végett nem éri meg szenvedni, de tényleg nagyon a padlóra küldött. Na meg hogy nincs kivel megbeszélnem a dolgokat.

Most November 10-én lesz a 19-dik születésnapom és így romokban hever az életem. Bár előtte is romokban hevert csak akkor volt aki elfedtette velem.

Mindég is egyedül voltam ezt valahogy megszoktam bármennyire is fáj. De most teljesen kész vagyok. Már nem is tudom mikor aludtam egy jót.

Nincsennek álmaim se céljaim, nincs ami motiváljon hogy érdemes élni. Úgy gondolom hogy én már nagyon is megtapasztaltam az élet nehéz oldalát. Akkor nem lenne itt az ideje hogy boldog legyek mint mások?


Nem vagyok egy szépfiú, viszont ápolatlan se vagyok. Pattanásos vagyok, de majd elmúlik. Nem vagyok magas 165cm és 53kg. Vékony vagyok. Ezt anyámtól örököltem.

Érdekes az élet..


2018. okt. 16. 19:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
valóban
2018. okt. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Voltam.

Nagyon mélyen, nagyon-nagyon mélyen.

Visszajöttem belőle, de egyedül nem ment volna.

Volt egy orvos, aki visszahozott.

2018. okt. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Munka mellett próbáld megszerezni esti iskolán az érettségit, hogy legalább a munkában legyen több lehetőséged. Estin is ismerkedhetsz új emberekkel.

Egy szakorvos valóban jól jönne, hogy feldolgozd a múltad.

2018. okt. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha megvigasztal téged:4 évesen elveszítettem mindenkimet és mindenemet.A fiúk nem kaptak olyan veréseket amiket rám mértek.Eldöntöttem nem fogok sírni,a testnevelés órán nem mertem átöltözni mert csupa lila,kék foltok voltak beágyazódva a szivárványba bugyolált testemen.lGyűlölöm az ünnepeket,évzárókat és minden olyat amihez kell még valaki rajtam kívűl.Az embereket a rosszabbik felülről hamarabb felismerem.Kemény évek jöttek:albérlet napi 6 szelet kenyér napi 10dkg vajjal.Majd elkezdtem a továbbtanulást munka mellett és boldog voltam,hogy a kezdetleges osztálylétszám:78 fő volt,mire végeztünk a sulival több területet összevonva 27-en kaptunk erről bizonyítványt.Nem tudom elfogadni,hogy egy fiatalember kesereg a 8 osztályos végzettségén,de nem nézett azután,hol és milyen területen tudna tanulni?! Előtted van az élet,nosza,irány tanulni,dolgozni,mert a siránkozással az egészségedet is tönkreteszed!
2018. okt. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nem írtam le mindent.

Szerbiába élek és a nyelvet nem beszélem így munkát is nehezen találok.

Pénzem/pénzünk nincs arra hogy fizessem az esti iskolát. Én ugyan nem lettem megverve

De éltem már az utcán, volt mikor heti 3x tudtam enni.

De emígy meg köszönöm a válaszokat, segítségeket.

2018. okt. 16. 20:41
 6/17 anonim ***** válasza:

Jaj, egyem meg a szíved...!

Csak járjál már VALAHOGY suliba!

Sz.ar helyzetben vagy tényleg, de akkor is TANULNI!!!!

Bármi áron, akkor jobb lesz!

2018. okt. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Mond meg nekem, hogy hogyan tanuljak?

Az állam meg nem segít semmiben.

A nyelvet meg tanulom.

De az én életem nem olyan hogy válogathatok. Vagy eszek vagy tanulok. Te melyiket választanád?

Ha a tanulást választanám nem lenne mit ennem. Miből fizetnénk az albérletet?

Hidd el én szívessen befejznék egy sulit. Szeretnék diplomát!

2018. okt. 16. 21:03
 8/17 anonim ***** válasza:
Gyere át Magyarországra!
2018. okt. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Kihez és hova?

Magyarországra is pénzel kell kimennem

Nagyon kedves tőletek, hogy tanácsokat adtok.

2018. okt. 16. 21:39
 10/17 anonim ***** válasza:
csak egy kerdes. tanacsokert vagy panaszkodni jottel ide? mert barmit mondtak neked te ugy utasitottad el, mintha a vilag legnagyobb hulyeseget mondanak neked. ha nincs kinek elpanaszkodnod a sorsod akkor mondd azt, az legalabb egyenes. voltam en is szar helyzetbe es vagyok is, de en a kiutat keresem es nem elvbol elutasitok minden lehetoseget arra, h valtoztassak. emeld meg a segged, nezz szet lehetosegek utan kutatva aztan ne add fel. sulit el lehet vegezni kesobb is. Magyarorszagra utazni pedig nem egy egetrengetoen nagy osszeg, annyit ossze fogsz tudni sporolni, ha lelemenyes vagy. te ismered a korulmenyeid a legjobban es te tudod mibe lehet kapaszkodni es merre lehet elindulni. kerdes, h egyaltalan el akarsz-e... ennyit akartam csak.
2018. okt. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!