Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan viselitek el a magányos...

Hogyan viselitek el a magányos szülinapokat?

Figyelt kérdés

24 éves leszek jövőhéten, nincsenek barátaim meg senkim se :/


Mostanában jó kedvem volt, de egyre depisebb vagyok mert megint egyedül leszek.


Más magányos emberek hogy viselik ezt?


24/F



2018. okt. 16. 21:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nekem semmi bajom vele, nekem ugyanolyan nap, mint a többi
2018. okt. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

HÁt nézd, évek óta le se sz...ják mások hogy születésnapom van. Szóval reggel felkelek, nem megyek sehova, nem csinálok semmi munkát se nem tanulok.

Elmegyek délben bekajálok valahol, aztán elmegyek edzeni, majd megnézem egy filmet. Így megy évek óta. Én igy ünneplem.

2018. okt. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanúgy szokott telni, mint egy másik nap, attól függetlenül, hogy munkanapra vagy hétvégére esik. Anyám szokott köszönteni írásban, meg kapok a közösségi oldalról pár felszínes kívánságot, de ennyi. Túl lehet élni, minden megy tovább.

Amúgy meg barátkozz, és építs kapcsolatokat a környezetedben, ha nem akarsz teljesen egyedül maradni.

2018. okt. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem most volt az első ilyen. Külföldön élek, barátok, család meg otthon. Barátnőm meg elhagyott.

Reggel felkeltem, bementem dolgozni hazaértem, fürdés/házimunka, elmentem boltba csomó csoki, süti teamécses, egy nagy rakat sör, otthon bezabaltam , kívántam is, meg is tapsoltam magam, hogy elfutnam a teamécsest.

Fejhallgató fel, majd bebaxxtam egymagam... Sose csináltam ilyet előtte, nem vagyok alkoholista.

Lényeg, meg lehet azt egyedül is ünnepelni...

2018. okt. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem a 24. volt a legsz.arabb, szóval előre is sok sikert és kitartás 😂😂😂


24F

2018. okt. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Csinálj valami hasznosat, vagy olyat, ami leköt, hogy ne legyen időd szomorkodni. Nekem ez szokott beválni, de én néha emberek között is egyedül érzem magam.


Ha elmondod, mikor van a szülinapod, én felköszöntelek. :)

2018. okt. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem ünneplem. Ugyanolyan nap, mint a többi.
2018. okt. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Gond nélkül viselem, mert egyáltalán nem érdekel. Az összes többi napom is ugyanolyan magányos, edzett vagyok e téren.
2018. okt. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Eboshi válasza:

Nagyon sajnálom. Átérzem. 21 évesen sose volt még szülinapi bulim. Senki nem szervezett külön nekem meglepibulit, se én nem éreztem még senkit közel magamhoz annyira, hogy áthívjam. Rossz érzés, tudom. Mindig is összetartó baráti közösségbe, szoros családba akartam tartozni. 21 év és kvára nem ezt dobta az élet. Kezdek belenyugodni, hogy nekem sosem lesz ilyenem :)


Esetleg ha gondolod és pesten vagy, beülhetünk valahova koccintani a hosszú hétvégén, vendégem leszel ;)

2018. okt. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Eboshi válasza:

Bocsi az nem mosolygós fej, hanem :( ez.


Es 21F

2018. okt. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!