Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Gimnazista lány vagyok. Van egy idősebb testvérem, de ő már egy másik városban tanul és csak havonta találkozunk. A szüleim elváltak így anyánál lakok, o pedig késő estig dolgozik. Összesen 3 lány van akit a barátnőmnek nevezhetek, de sajnos ők szinte mindig lemondanak ilyen indokokkal hogy tanulniuk kell, a barátjukkal lesznek, vagy a szüleik nem engedik. Persze hétvégén mindig összejön egy tali. A probléma az lenne hogy hétköznap nagyon magányosnak érzem magam, hogy hazamegyek a suliból és otthon vagyok egyedül és mivel panelban lakunk ezért háziállatunk sincs:( . Edzésre is járok de az csak hetente 2szer van. És igen apát is meg szoktam látogatni. Szerintem az is megoldás lenne ha több barátot szereznék de nem tudom hogyan:/

A kérdés tehát az lenne

Mit tegyek hogy ne legyek magányos?

Hogyan tudnék új barátokat szerezni?


2018. okt. 16. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Barátokat úgy szerezhetsz,hogy ismerkedsz. Ha csak 3 barátnőd van,biztos nem lehetsz túl nyitott. Ha ezen változtatsz,akkor több barátod/barátnőd lesz és biztos lesz program délutánra.
2018. okt. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Iskolában olyan könnyű új barátokat szerezni. Nem muszaj osztalytarsak gyűrűjében maradni, vagy csak a te évfolyamodban.

Mi lesz akkor ha kijartad a sulit? Munkahelyen, ha nem szereted a munkádat zsigerből utalni fogsz mindenkit. Ha szereted is nehezebb lesz barátkozni mint gimiben.

2018. okt. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!