Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lépjek túl a magányon?

Hogyan lépjek túl a magányon?

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim. (csak netes haverok) Nincs barátnőm. És nem azért mert ronda vagyok, 2-3 randiig mindig eljutok, de szerintem nagyon unalmas ember lehetek, vagy nem értem. Lehet az is hogy elég félénk vagyok. A lényeg hogy így se tudok párt találni. És nem azért mert nagyok az igényeim

És annyira magányos vagyok, senki se hallgat meg, ha mégis, akkor megun gyorsan, vagy ha a lelki bajaimat próbálom elmondani akkor azzal üldözöm el az embereket. Hogyan legyek egyedül boldog? Hogyan legyek így is teljes? Nem akarom ezt érezni, de próbálkozni sincs erőm, mert rettentően fáj az elutasítás.

21F



2018. okt. 19. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
4%
Fogyjál le
2018. okt. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az lehet gond, mivel a más lelki bajaira nagyon kevesen kíváncsiak. Meg azért ez relative kevés infó. Például próbáld meg lejátszani magadban ezeket a két három randikat. Gondolkozz el, hogy jött el az a pillanat, ahol meguntak, mit mondtál, mit csináltál, stb. Lehet tudsz tanulságokat levonni belőle.
2018. okt. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az egyik az tudom hogy a csók miatt ment el, ez van kicsit béna vagyok. A másik azért mert beszéltem neki a lelki bajaimról is(ezt nem szoktam lányokkal), a harmadik meg nem tudom. Ő csak úgy máshogy állt hozzám a mai randin. Egyetlen változás bennem az volt hogy fodrásznál voltam. De már meg se engedte fogni a kezét, ott már tudtam hogy ebből nem lesz semmi, mert addig engedte.
2018. okt. 19. 20:42
 4/7 A kérdező kommentje:
Fogyni meg nem kell, 185cm 76kg vagyok...
2018. okt. 19. 20:42
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha budapesti vagy,és szeretnél nem-netes módon beszélgetni a magányròl, "barátkozni",ìrj nekem nyugodtan! Én is szívtam már sokat miatta,de úgy vélem,már nem fàj. Asszem,tudnék neked mondani egyet s mást.

26f

2018. okt. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5. ide is jöhetne egy-két tanács 😒
2018. okt. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Luis19 ***** válasza:
5. Nekem is adj tanácsot :)
2018. okt. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!