Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csinaljak ha alig vannak...

Mit csinaljak ha alig vannak barataim?

Figyelt kérdés
En nem tudom de lehet hogy velem van a baj vagy en nem tudom.De az altalanos iskolai "barataim" eltavolodtak tolem.Meg amikor 9.-es voltam akkor meg beszeltem vagy 3-4 emberrel ha talalkoztam veluk de ma mar elmennek mellettem koszones nelkul es nem csak ok hanem a tobbi regi osztalytarsam is.Most meg 11.-es vagyok es igazabol itt van egy csoport akikkel joba vagyok olyan 6 ember de veluk se beszelgetek sulin kivul max ha kell valamilyen orai anyag es annyi.De amugy ezzel a csoportal megyunk igy neha ide oda de ennyi.Es a barati korom ennyibol ki is fulladt.Annyira rossz hogy igazabol mindenhova az anyummal kell mennem mert senkit nem tudok elhivni magammal.Es ha valami problemam van akkor meg senkihez nem tudok fordulni.Anyukam azzal jon hogy meg annyi ember fog jonni es menni az eletembe hogy biztos lesz olyan akivel tudok igy ide oda menni meg majd ha lesz baratom akkor majd onnan is lesznek ismeroseim.Szerintetek mit csinaljak hogy legyenek igaz barataim?16/l

2018. okt. 23. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj.
2018. okt. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyszerű: azzal a 6 emberrel, akivel jóban vagy, fűzd szorosabbra a kapcsolatot. Ha valamelyik tantárgyból rosszabul állsz, kérj tőlük segítséget, cserébe te is segíts, amiben te vagy jobb. Ha hívnak valahová, mindig menj el, aztán kérdezd meg, hogy holnap elkísérnének-e ők téged ide-oda, stb.
2018. okt. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is ettől vagyok ki. De nekem még ismerőseim sincsenek :/ Az emberek hibája hogy csak a nemnormális emberekkel foglalkoznak, a normális emberek meg ki vannak rekesztve. Ha szeretnél beszélni róla, vagy érdekel egy csoport akkor nyugodtan írj. Aztán muterodnak igaza van, akiket nem érdekelsz azokkal ne is foglalkozz, majd csak lesz valaki.
2018. okt. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

ne csinálj semmit. egyszerűbb az élet sok barát nélkül, hidd el :D

32 vagyok, sose voltam tele barátokkal. suliban volt 1-2 max 3 de annak mindig veszekedés lett a vége. mára maradt egyetlen egy darab barátom, még suliból. ezen kívül van egy ismerősöm akivel hébe hóba kommunikálok messengeren. és itt kifújt a baráti listám. és boldog vagyok. nem hiányoznak egyáltalán, sose hiányoztak.

én azt mondom ne eröltesd. más típus vagy mint a körülötted élők nagy része. nem találod velük a közös hangot. van ez így. egyszerűen nem vagy pont ugyanolyan mint a nagytöbbség. de ne bánd. semmi rossz nem fog származni ebből. sőt. sok csalódástól meg is kíméled magad, pl hogy kit barátodnak hittél egyszer csak elárul. vagy a "barátnőd" lenyúlja a pasidat. tipikus tinédzser esetek

2018. okt. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne hallgass az olyanokra mint #4, nagyon rossz tanács.

Javaslatom: Új hobbi, új ismerősök illetve a régiek ápolása.

Ha bármiben nehézséged van 30 napig minden nap némi időt rászánva igyekezz fejleszteni rajta.

2018. okt. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
pedig van benne valami. Az emberek csak csalódás. Csak hanyagolják egymást és kamuznak stb.. Sajnos tényleg ez van :/
2018. okt. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
#4 vagyok. most komolyan. mi értelme van annak, hogy ráeröltetjük valakire a barátokat? nem mindenki egyforma, vannak picit kívülállóbbak, akik nem feltétlenül esnek bele ebbe a társadalmi divatba, hogy barátokra márpedig szükség van. nem, nincsen szükség. aki úgy érzi, hogy van, annak van. aki úgy érzi, hogy nincs, annak nincs. ha a kérdező szeretne barátokat, akkor fogadja meg a tanácsaitokat és eröltesse rá magát valakire, de most szólok, hogy ez nem egészen így megy. a baráti kapcsolatok maguktól alakulnak ki, nem pedig írott szabályok alapján kell követni egy normát aminek az eredménye a barátság. meg kell találnod a hozzád hasonló embereket először is. és nem neked kell új hobbi után nézned, hogy legyenek barátaid ez micsoda baromság már. akkor lesz igaz és normális barátod ha úgy kedvel meg téged amilyen valójában vagy és nem úgy amilyenné váltál azért, csak hogy legyenek barátaid. az ilyen kapcsolatok sosem lesznek tartósak, hiszen te nem pont az vagy, és ez ki fog majd bukni valahol. ekkor pedig jön majd a leválás, amit a kérdező már le is írt a kérdésében, szépen lassan eltávolodnak tőled az emberek, mikor rájönnek, hogy te igazából nem is az vagy. és újra a csalódottság érzése marad, hogy nincsenek barátaid és senki sem akar a barátod lenni
2018. okt. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Erről pofázok amiről 4 beszélt... Igaz, nekem a sz@réletűségemen nem egy barát, hanem egy Normális csaj változtatott volna (ami nincs, ha van is akkor se nekem:D). Nem kell facen is 400 ismerős hogy jól érezd magad, elég 2-3 is. Ha van. Nekem egyik sincs a kettő közül. Van aki bírja, nekik nem kell ismerős, van aki nem bírja ezért kényszer barátokat szerez, és van az én formám, aki nem is talál normális embereket/embert és ezért kinyírja magát inkább. A lényeg az, hogy az erőltetett "barátság" semmit se ér, ha 2 nap után rád se ír.
2018. okt. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!