Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek mit tegyek?

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval, már lassan 2 hónapja hogy elkezdtem a különféle drogok használatát. Igazából azért kezdtem el, mert a barátnőm 5 hónap után szakított velem, mert az egyik gyerek kori barátommal van együtt. Nagyon magam alatt voltam és kipróbáltam a füvet. Körülbelül 1 hétre rá elkezdtem mellé ecstasy-t fogyasztani, és már úgy vagyok hogy legszívesebben meghalnék. Nem tudom letenni a füvet, de még az ecstasy-t sem.

2018. okt. 23. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem magadat kell tönkretenni emiatt. undorító egy nő lehet. le tudod tenni. találnod kell valamit ami boldoggá tesz. ez sokminden lehet. de probald meg magad tultenni teso. egyik nő se ér ennyit. sok sikert
2018. okt. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne keress álokot, emberek milliói drogozhatnának akiket elhagytak, megcsaltak. Még se teszik.
2018. okt. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
de minden ember máshogy működik előző :D van aki hajlamos ilyesmire.
2018. okt. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj el elvonóra, kérj szakértői tanácsot/segítséget.Amúgy egy 5 hónapos kapcsolat nem ér annyit hogy ilyen dolgokba menekülj.Ha x éves házasságod ment volna tönkre, és mindenki elhagyott volna az mondom hogy megértem (de attól még ugyan úgy helytelennek tartom) hogy ebben kerested a vígaszt, mert mondjuk nem tudtad hogy dolgozz fel ekkora veszteséget. De 5 HÓNAP nem a világvége. Majd jön egy másik lány aki majd betölti az űrt a szívedben. Vannak sokkal rosszab helyzetben lévő emberek, akik mégsem drogoznak. Ez nem megoldás. Meg kell tanulnod a szomorúságodnak/dühödnek/csalódottságodnak a helyén való kezelését. (nem drogozol, nem iszol, stb...) Inkább ha valami bánt menj el, és beszéld meg a barátaiddal, családoddal, ha nincs kivel menj el pszichológushoz.
2018. okt. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!