Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Sablon szövegen kívűl, valaki,...

Sablon szövegen kívűl, valaki, valamit? Van aki még így él?

Figyelt kérdés

A lényegre térek, nem csinálok 2 oldalas verset. Már nagyon fiatal koromba, első osztálytól tudtam hogy nem jöwök ki senkivel, és nem voltak barátaim se, senki. Ez az egyedüllét megy már évek óta. Van az a sz@r helyzet, ahol annyira rossz a magány kedvtelenség stb. hogy egy barátátnő/barát javítana a helyzeten, de nincs. És nem is lesz. Szinte esélytelen. (Ha az én helyzetemet nézzük nekem csak a barátnő lenne opció, HA lenne) Jó ideje csak az öngyilkosságra tudok gondolni mint megoldás, mert napi szinten csak ezen jár az agyam már. Ti mit tennétek ebbe a helyzetbe - Ha ilyenek voltatok ti mit csináltatok? Ha semmi se érdekel, nem is tudtok mit csinálni, amit csináltok abbol meg mindig fail lesz, és csak azt látjátok megoldásnak ha valaki "szeretne"? (Ami ugye esélytelen, elég pár facebook/insta profilra nézni) Egy ilyen depressziós ember helyébe mit tennétek, a sablon szövegeken kívűL? Mert tudjuk hogy a "barátkozz" stb nem opció, mert ha erőltetsz valamit akkor az erőltetett lesz, de se haverok se barátnő. Ha lehet itt maradjunk kultúrált beszélgetésbe, mert ami itt megy néha az elég undorító, ahogy sokan "oltogatják" a depressziós embereket.

F



2018. okt. 24. 17:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
28%
Ha önmagadon kívül bárkit is látnál, még gondolatba sem jutnál erre az eszmefuttatásra.
2018. okt. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Kit kéne látni? A sok páwa hülyegyereket akik kihasználják a csajokat? :D Vagy a csajokat akik ezt élvezik is? itt nagyba tesz rá mindenki ha sad vagy egész nap, az emberek csak bántani tudnak.
2018. okt. 24. 17:44
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

"Szinte esélytelen"


Szinte! Tehát azért jó,hogy meghagyod a letőségét; az már pozitívum; csak ne éld bele magad, ne tartsd fönn azt a gondolatot, hogy nem lesz; máris egyel beljebb vagy:)

2018. okt. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hát ezaz... Amit nem hiszek sablon szövegnek az az, hogy mindenkinek van párja stb. Ez biztos igaz mert rengeteg ember van. De az olyan emberek mint én, és az olyan normális lányok akik jók lennének, depressziósok lettek lenézik magukat stb, és az interneten se katívak. itt GYK-n talán 1-2 de nem sok.. És igy nem tudok mit kezdeni én se magammal és 1-2 ember akit megismertem is igy van vele. Unom az életet..
2018. okt. 24. 17:59
 5/17 anonim ***** válasza:

Amennyi sz@rsagon átmentem én is gondolkodhatnék a halálon még se teszem. De mindenki maga tudja. Akár mit csinálsz úgy se lesz jó ilyen az élet.


19L

2018. okt. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hát ezaz.. Nem lesz jobb. Nincs aki miatt jobb lenne nekem..
2018. okt. 24. 18:34
 7/17 anonim ***** válasza:

Szia!



Nem vagy te elkésve!


A nők nagyrésze válogat és kövezzetek meg ha nem igy van. Ugye egy nőknek könnyebb az ismerkedés, nekik nem kell odamenni vagy meghívni egy italra.


Az az, hogy rengeteg olyan nő van aki nem értékeli vagy nem veszi emberszámba azt a férfit/férfiakat akik hűek és alkalmassak egy normális kapcsolatra.


Mert ugye sok nőnek a pénz és menő ház illetve autó. Az igaz, hogy a kapcsolatba kell a pénz. De ne arra értsd, hogy rájuk költöd. Rátok költöd! Elmentek mozizni,elviszed étterembe vagy akár egy sétára ahol esztek/isztok. Szerintem ez így normális.


Rengeteg nő van aki vágyik egy normális kapcsolatra csak az ilyen pláza cicák miatt elnyomásba élnek.


Ne add fel.



Nézd én nem tapasztaltam meg milyen egy családban felnőni. Nekem apám és mamáim illetve tatáim és a rokonaim többsége hamar meghaltak.


Anyám eldobott magától sokszor.


Aztán 15 éves koromba anyám és az ő kedves párja elvittek egy házhoz amit nem is tudtam, hogy van nekik.


Ott hagytak, hogy találjam fel magam. Kenyéren és vízen éltem hónapokig még nem találtam egy munkát.


8 osztállyal nagyon nehéz.


De megoldottam. Most ittvagyok újra sz@r helyzetben.


És még csak 18 éves fiú vagyok.


Ezzel csak annyit akartam mondani, hogy gondolj arra, hogy vannak akiknek sokkal rosszabb, tudom ez nem annyira inspiráló de azért ez legyen észbe.



Ne feledd, amiben most vagy csak magad oldhatod meg.


Dolgozz és ha úgy érzed, hogy nem felelsz meg magadnak akkor költs illetve tegyél érte, hogy megfelelj magadnak.


Ne görcsölj, mert úgy nem lesz barátnő!


És majd eljön a te időd és akkor jól dönts.


Sok sikert!


Ha beszélgetni szeretnél írj

2018. okt. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Dude, ismersz, tudod hogy nekem úgy is végem :) Már megbeszéltük egyszer privátba :)
2018. okt. 24. 18:45
 9/17 anonim ***** válasza:

Teee vagy az?

Nem írta ki a neved így nem tudtam, hogy te vagy az.

2018. okt. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Mindegy, azt hiszem inkább végzek magammal, az lesz a legjobb. De ahogy beszéltük, neked sok szerencsét.
2018. okt. 24. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!