Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha 21 éves koromig magányosan...

Ha 21 éves koromig magányosan éltem akkor változhatok?

Figyelt kérdés

Eddig nagyon jól el voltam egyedül, de mostmár hiányoznak az emberek. Főleg egy barátnő. De nem egyszerű ismerkedni, főleg nem egy normális párkapcsolatot találni.

Interneten próbálkozom, de normális lányt nem találok, legalábbis az eddigiek alapján. Akikkel el kezdek irogatni azok vagy egy idő után eltűnnek, vagy komolytalanok.


Kicsit hülye kérdés, de élőben hogy lehet lányokkal ismerkedni? Ha látok egy lányt aki tetszik, hozzá nem tudok csak úgy oda menni, és elkezdeni beszélgetni, meg ugye lehet hogy van barátja.

De egy dolgot nem értek, hogy sok lány arra panaszkodik hogy nem lehet olyan fiút találni aki párkapcsolatot szeretne. Én azt látom hogy a lányok nagyrésze sem szeretne párkapcsolatot.

Vagy azért nem tudok ismerkedni, mert el vagyok késve, és időben kellett volna elkezdenem? :(


Budapeten lakom amúgy.


2018. okt. 24. 18:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Tanulsz vagy dolgozol?
2018. okt. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Dolgozom már. Miért kérdezed?
2018. okt. 24. 18:20
 3/17 anonim ***** válasza:

Nem vagy elkésve, hidd el találni fogsz olyan lányt akivel "egyhúron pendültök:

Lehet az eddigiekkel eddig nem volt meg ez. (Az még semmit nem jelent, ha van pl. közös hobbitok...stb.)

Én is beszélgettem már több fiúval, de még egyiknél se éreztem azt hogy "ohh vele talán lehetne valami". Pedig voltak hasonló érdeklődédi köreink ...stb. de valahogy nem volt az a "plusz".

Szóval ne add fel és keresgélj tovább! :)

17/l

2018. okt. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A munkahelyen nincs olyan lány akit megszólíthatnál?
2018. okt. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs, idősebbek dolgoznak csak, és szinte csak férfiak.
2018. okt. 24. 18:24
 6/17 anonim ***** válasza:

A legtöbb ember nem harap, ha hozzám fordulnál oda a héven hogy mit tudom én kitűnő ízlésem van a könyvek terén engem már megvettél.

És veszteni valód nincs eddig se ismerted azt aki megszólítasz és ha nem jól jön ki a dolog ezután se fogod hiányolni.

De megértem a problémádat ismerkedni a másik oldalról is nehéz...

2018. okt. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem vagy te elkésve!

A nők nagyrésze válogat és kövezzetek meg ha nem igy van. Ugye egy nőknek könnyebb az ismerkedés, nekik nem kell odamenni vagy meghívni egy italra.

Az az, hogy rengeteg olyan nő van aki nem értékeli vagy nem veszi emberszámba azt a férfit/férfiakat akik hűek és alkalmassak egy normális kapcsolatra.

Mert ugye sok nőnek a pénz és menő ház illetve autó. Az igaz, hogy a kapcsolatba kell a pénz. De ne arra értsd, hogy rájuk költöd. Rátok költöd! Elmentek mozizni,elviszed étterembe vagy akár egy sétára ahol esztek/isztok. Szerintem ez így normális.

Rengeteg nő van aki vágyik egy normális kapcsolatra csak az ilyen pláza cicák miatt elnyomásba élnek.

Ne add fel.


Nézd én nem tapasztaltam meg milyen egy családban felnőni. Nekem apám és mamáim illetve tatáim és a rokonaim többsége hamar meghaltak.

Anyám eldobott magától sokszor.

Aztán 15 éves koromba anyám és az ő kedves párja elvittek egy házhoz amit nem is tudtam, hogy van nekik.

Ott hagytak, hogy találjam fel magam. Kenyéren és vízen éltem hónapokig még nem találtam egy munkát.

8 osztállyal nagyon nehéz.

De megoldottam. Most ittvagyok újra sz@r helyzetben.

És még csak 18 éves fiú vagyok.

Ezzel csak annyit akartam mondani, hogy gondolj arra, hogy vannak akiknek sokkal rosszabb, tudom ez nem annyira inspiráló de azért ez legyen észbe.


Ne feledd, amiben most vagy csak magad oldhatod meg.

Dolgozz és ha úgy érzed, hogy nem felelsz meg magadnak akkor költs illetve tegyél érte, hogy megfelelj magadnak.

Ne görcsölj, mert úgy nem lesz barátnő!

És majd eljön a te időd és akkor jól dönts.

Sok sikert!

Ha beszélgetni szeretnél írj.

2018. okt. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én is magányos vagyok csak kicsit fiatalabb mint te. Én az öngyilkosságot választottam, a csajokkal csak a csalódás van szerintem. A páwa srácokkal is, ilyeneket nem lehet "barátnak" nevezni. Na itt mit kezdjen az ember, igaz?
2018. okt. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha magányos vagy akkor esetleg szerezhetnél barátokat a munkahelyen.És azok a barátaid lehet még egy csajt is szereznének neked.
2018. okt. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Utolsó - Szerintem a barátnőszerzés nem ugy az igazi ha valakinek szereznek egyet vagy valaki nyomul a másikra. Valahogy kialakul vagy ilyesmi az más, de ha erőltetik az se jó.. Ezért voltam én is egész "életembe" egyedül és maradok is... Bár épp ezért nem "maradok" mert én véget vetek ennek
2018. okt. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!