Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért gondolok sokat a halálra?

Miért gondolok sokat a halálra?

Figyelt kérdés
Boldog életem van. 31 éves nő vagyok. Pánik beteg. Van munkám. Egészséges vagyok. Valamiért sokat gondolok a halálra. Miért van ez? Próbálom terelni a gondolataimat meg gondolni rá. De mégis...

2018. okt. 24. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez mostanság van így, vagy már régebb óta?
2018. okt. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert előbb utóbb mindenki meghal.
2018. okt. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

lehet azt mondod hülye vagyok, meg sokan le fognak pontozni, de próbálj kicsit közelebb jutni a valláshoz, mert szerintem lelked diktálja ezt, ezért gondolkozol ilyeneken. Nincs okod halálon gondolkozni, de ezt diktálja benned valami, ez nem lehet más, mint fensőbb akarat :)

26f

2018. okt. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem kötöd le az energiádat; vannak lukak a jelenedben, amikor kissé "kényelmesebb" az élet (nem sértésnek szánom, arra célzok, hogy nem köt le ezer dolog egszerre) és így az agyad elkezd "játszadozni".


Én pl nagyon könnyű munkát végzek és mellette sok a szabadidőm, munka se kíván 100%-os koncentrációt (SZERENCSÉRE <3 ) , nem vagyok kiidegelve - de ha nem terveznék magamnak programokat és nem írnék munka mellett bizony kiborulnék - ugyanis a kezdetekben volt időm merengeni és most is, ha van felesleges időm, amit kihasználhatok, sokszor gondolok múltbéli bakikra, szeméylekre, akiknek a hiánya fáj, stb. - ez fizikailag is leszív és lelkileg is és egy roncs tudok lenni utána. Viszont ha nem hagyok ilyen lukacsokat a napi tevékenységeimben és folyton lekötöm az agyam is, akkor minden rendben :)

2018. okt. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!