Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A csöndes személyiségű fiúknak...

A csöndes személyiségű fiúknak van esélyünk párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Én sajnos ilyen vagyok, emiatt nagyon nehéz ismerkednem. De már egyre jobban hiányzik egy lány akit szeretnék. Nincs önbizalomhiányom, a kinézetem átlagos.

Ilyen személyiséggel találhatok valamikor barátnőt?


2018. okt. 25. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Biztos több esélyed van mint nekem. Én se tudok ismerkedni amugy, nekem nem is jut soha senki ez van. De ha te csak csendes vagy, akkor nem adhatod fel. Ne juss el idáig ahova én, mert a vagdosás stb se annyira jo megoldás. Ne add fel :D
2018. okt. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Van, csak ahhoz egy átlagosnál elmélyültebb gondolkodású lány kell.
2018. okt. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én is hasonló vagyok. volt már barátnőm,de amúgy nem éri meg. hidd el semmi nagy dologról nem maradsz le. max idegeskedésről
2018. okt. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A Férjem is csendes visszafogott típus. Én meg beszédesebb és kicsit temperamentumos tudok lenni.

Néha zavaró a szűkszavúsága, de már egész sokat fejlődött. Persze kellett hozzá pár év és egy csacsogó kislány. 😊

Számomra a fontos az volt, hogy életcélja egyezzen az enyémmel.

Szóval nyugi, van esélyed lányoknál.

2018. okt. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nincsen, pláne, hogy a külsőd is csak átlagos.
2018. okt. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A csöndeseknek van. Az önző embereknek -akiket senki nem érdekel saját magukon kívül- nincs.
2018. okt. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A csacsogó kislánytól kérdezném, egy ilyen embernek nagy az ismeretségi köre könnyen barátkozik, egy csendesebb fiút hogy vesz észre a sok ember közt?

Mi keltette fel az érdeklődésed a férjed iránt?

2018. okt. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van esélyed. Jópáran vagyunk, akik nehezen viseljük el a nagyhangú, pörgős, társaság közepe típust.
2018. okt. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én ilyenekre bukok. Meg is találtam,nem volt egyszerű,el volt bújva. De együtt vagyunk:)
2018. okt. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Esély mindig van, csak kevesebb. Vannak ilyen lányok is, csak merj közeledni hozzájuk.

Én is ilyen vagyok, csak még szociális fóbiám is van. Nekem mondjuk nem volt még barátnőm, már nem is lesz, de beletörődtem. 30F

2018. nov. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!