Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon gáz ha éjjel egyedül...

Nagyon gáz ha éjjel egyedül járom a várost ivócimborákat keresve, de kb. mindenkinek megvan a maga köre csak én vagyok egyedül mert senki nem hajlandó velem lenni?

Figyelt kérdés
2018. okt. 26. 23:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Eléggé. Próbáld meg az ivászat iránti vágyaidat valami értelmesebb dologgal kompenzálni. Mondjuk aludj otthon... vagy szőjj terveket, ötleteket.
2018. okt. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%

Elsõnek igaza van, nekem sincsenek szóval ez van, igaz én nem is járok már inni eddig sem ittam igazán, kicsit rossz érzés volt nekem is de hát inkább abba hagytam, le foglalom magamat mással, igaz ha lenne rá lehetõségem mennék én is de hát majd egyszer.


20F

2018. okt. 27. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%

Rohogogorcs kerulget a lesajnalkizo 20 evesek iromanyait lattan.

Ilyen hittel hogy lesz mas vagy tobb? Arra azert kivancsi lennek...

2018. okt. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én innék veled nekem sincs ivócimborám.
2018. okt. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne a varost jars csak a kocsmákat ;)
2018. nov. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
hol laksz? Velem ihatnál, sajnos alkoholista vagyok már , minden este be vagyok b@5zv4 :(
2018. nov. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!