Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Úgy érzem nekem végem. Mit...

Úgy érzem nekem végem. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Teljesen leépültem minden téren, mind testileg, mind lelkileg, mind szellemileg. Az előzmény az, hogy érettségi után dolgozni akartam, dolgoztam is, csak átvertek egy tanfolyammal és elvesztettem a munkahelyem, mert a feltétel a munkanélküliség volt, azóta vagyok munkanélküli és összetörtek az álmaim: pestre költzés, egyetem.


Szóval már több 1,5 éve tart a kálváriám. Azóta vagyok munkanélküli, és itthon pusztulok. Egyszerűen nem találok munkát pedig az húzna ki ebből az állapotomból de nincs. Akárhány helyre jelentkezem vissza se hívnak, nem hogy felvennének. Meg tavasszal volt munkahelyem másfél hónapig, ott kicsit jobban voltam, úgy éreztem lassan visszajön az életkedvem, de kirúgtak, mert nem kellett ember. Ugyanez történt januárban másik helyen.


Szóval tavasz óta itthon vagyok. Csak vegetálok, és már pszichés bajaim is vannak. Sajnos alapból pánikbeteg vagyok, meg depressziós de mióta itthon ülök jobban kijöttek, új tüneteim jelentkeztek.


Fáj, hogy ide jutottam, és ezt igenis ÖNHIBÁMON KÍVÜL. Egésznap csak ülök a négy fal között, már teljesen bekattantam. Sokszor van úgy, hogy nem is csinálok semmit, csak nézem a falat vagy nézek magam elé. Nem tudok szabadulni a gondolattól, hogy ide jutottam. Mindig arra gondolok, hogy munkanélküli vagyok és lecsúsztam. :(


Járogatok pszichológushoz is, ő is csak annyit mond hogy "akkor érezte jól magát ha volt munkahelye". De nem lesz. Elegem van már az egészből. Egyszerűen már nem tudom magam mivel lefoglalni, lekötni. Börtönnek érzem a helyzetet, amiből nem tudok kikerülni sehogy.


Mégis mit tegyek? Munkám 100%-ra nem lesz, egyetem meg csak jövőre kezdődne, én addig meg meghibbanok.



2018. okt. 30. 15:53
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Hol laksz?

Betanított és gyári munka van 1000 meg egy, ez teljesen biztos! Munkaerő kölcsönzéssel és közvetítéssel foglalkozom, bárhol el tudnál helyezkedni.

2018. okt. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Annyi munka van Magyarországon.

Én külföldről olvasom azt, hogy ide meg oda keresnek betanított munkásokat meg stb.

Szállást biztosítanak, 180.000-260.000Ft/Hónap + a bónuszok illetve havi 1x ingyenes hazaút.

Jobban nézz körül az interneten.

Tessék itt egy link. [link]


Ezen az oldalon rengeteg munkahely van😊

2018. okt. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
62%
Ismerős! Nekem is csak jövőre kezdődik az egyetem és már most nem bírom...
2018. okt. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hogyhogy munkád 100%-ra nem lesz? Ha te is tudod, hogy rosszul vagy a négy fal között, akkor ne ülj otthon egész nap! És kérj segítséget a munkakereséshez. Akár itt is, ismeretlenektől. A munkanélküliség csak átmenet. Van, akinél hosszabbra nyúlik, van, akinél rövidebb. Nézd a jó oldalát! Addig is tanulhatsz, készülhetsz az egyetemre. Járj könyvtárba, ne ülj otthon. Foglald el magad. És keress munkát folyamatosan.
2018. okt. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jókat írtak előttem, annyival egészíteném ki, hogy ha úgyis ramatynak érzed magad testileg, akkor sportolj! Időd van rá, és tudom, hogy nehéz elkezdeni, viszont az idegállapotodnak is baromi jót tesz, szóval érdemes rávenni magad. Ha nem akarsz eljárni valahová, akkor az is jó kezdés, hogy kitűzöl valami célt (pl. mire jövőre egyetemre mész, csinálni akarsz 100 fekvőtámaszt, 50-szer fel akarod tudni magad húzni, vagy mit tudom én), vagy keress otthoni workout videókat (számtalan van a youtube-on), és edzz azokra. Jobb lenne a közérzeted, energiával töltődnél fel tőle.
2018. okt. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sajnos én is munkanélküli vagyok.
2018. okt. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%

[link]


Tessék keresgélj

2018. okt. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Elmentem Bpre 10000 fttal és mindent elvallaltam,egész jól elelédegéltem. Semmi prostitúció. Külföldön is próbálkoztam többször,egyedül.nem volt nagyon rossz


Amelyik pillanatban nyitsz,jönni fog a lehetőség. Amíg elzárkózol és sajnálod magad addig annyival is maradsz.

Előtted az élet csak nem látsz tőle semmit.

2018. okt. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
4%

Miért lettem lepontozva? :D

Itt kínalom a munkákat erre levagyok pontozva?

Segítek abban, hogy találjanak munkát erre levagyok pontozva xd Munkakerülés lvl99999

2018. okt. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!