Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy találhatnék célt az...

Hogy találhatnék célt az életemnek?

Figyelt kérdés

Nem egy önsajnáltató kérdést szándékozok feltenni, csak úgy érzem kicsit kiégtem. Valamilyen szempontból elégedett vagyok az életemmel, azt csinálom, amit szeretek, amire mindig is vágytam, jól élek, erre nem lehet panasz.

Viszont akárhogy, akárhol próbálkozom, nem találok olyan társat, akiben igazan meglátnék valamit. Hosszú évek óta nem volt komoly kapcsolatom, nem is akartam, de az utóbbi időben talán késznek érzem magam rá, de valahogy senki sem igazan jo. Az én hibám. Tudom Az okát, nyilván a volt barátnőm, akivel tinédzser korunk óta ismertük egymást, viharos, se veled- se nélküled kapcsolat volt, de imádtam őt, a mindenem volt. Vége lett az én hibámból, és már nem kíváncsi rám, más van már az életében évek óta és épp ezért döntöttem úgy, hogy én is felnövök és komoly kapcsolatot akarok. De ez az ami nem megy, kb 2 nap után idegesíteni kezd minden nő, vagy egyszerűen csak magamat nem viselem el.

Szeszélyes természet vagyok sajnos, másnak sem könnyű engem elviselni.

Edzek, vannak barátaim, eljarok szórakozni, dolgozni, mégis olyan az életem, mintha nem történne benne semmi, és amikor ezt végig gondolom, akkor is csak hooza tudom visszavezetni az egészet, ahhoz a lányhoz. De biztosan vége lesz ennek egyszer, nem?

Csak azt szeretném tudni hogyan, lassan 30 vagyok, tiszta lappal kezdenék, de nem tudok.


2018. nov. 3. 14:49
 1/2 gömbicica ***** válasza:
100%

minden ember okkal jön, ill. megy az életünkbe.


Ez az ember hozzáadott az életedhez. -nem tudhatom, hogy mi volt az, amit Te "elkövettél" ellene, amiért végül is megszakadt a kapcsolat.


Sok mindent megtanultál mellette, alkalmazkodás...... stb.


Valamiért ugy érezted nem müködik tovább.

Ő tovább tudott lépni, Te nem.


Olyat soha ne keress mint amilyen ő volt, mert a következő kapcsolatod ez fogja megölni.


Magadat talán azért nem tudod elviselni, mert hibásnak véled magad a kialakult helyzetért.

Próbálj meg szakitani a megszokásaiddal: pl.


-ne járj olyan szórakozó helyre, ahová vele jártál.

-ne járj mondjuk azon a buszon, amivel vele is utaztál. stb.


próbálj meg teljesen más szabadidős tevékenységet keresni.

Mondjuk járj el kirándulni (a természetben sok minden megfordul az ember fejében nagy magányában!!!)


Ha családot szeretnél akkor ha csak hezitálsz, álmodozol a multadon az nem vezet sehová


Tanulj a "hibáidból" erősitsd meg az erényeidet.


Gondolj a volt barátnődre szeretettel, és köszönd meg neki az elmult időszakot. (persze nem személyesen gondoltam, hanem gondolatban)


kezdetnek ez is sokat fog jelenteni.


kivánom nemsokára boldog családapaként találd magad! :)

2018. nov. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 gömbicica ***** válasza:

óóóó most került elém az alábbi idézet:


""Ha valaki nem bánik jól veled, akkor nem számít, hogy mennyire szereted őt, muszáj hogy önmagadat is szeresd annyira, hogy továbblépj!"

Denzel Washington"


szóval szeresd magad annyira, hogy továbblépj!


"tiszta lappal kezdenék de nem tudok"


a gondolataink alakitják a mindennapjainkat.

ha folytosan azt mantrázod, hogy nem tudok uj lappal kezdeni, akkor az ugy is lesz :)

2018. nov. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!