Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Volt már veletek olyan, hogy...

Volt már veletek olyan, hogy erős nyomást éreztetek belül, mintha egy részetek hervadna, de nincs semmi egészségügyi bajotok, csak a lelketek zavarog?

Figyelt kérdés
Nem bírok ezzel az érzéssel. Hogyan enyhítsek rajta? Tudnátok segíteni?
2018. nov. 3. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Már 19 éve érzem ezt.

Belül valami szétszed, szúr,nyom,fáj.

Sajnos tanácsot nem tudok adni de szerintem egy társ változtatna ezen a fájdalmadon.

2018. nov. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én napi szinten.... Bár egész életembe egyedül voltam, depressziós vagyok stb, de neked még van esélyed a jó dolgokra, barátnő vagy amit te szeretnél.. Tudom, nagyon szar érzés, főleg nekem 0-24 ... Most nem írom le a "történetem" 99-edjére ezen az oldalon, de nem vagy egyedül. Csak tenni kell érte. Csak ne add fel, mert ha fele olyan trash leszel mint én, akkor nem fog összejönni ha magadba vagy...
2018. nov. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2-)) Amúgy 17f ha ez számít valamit...
2018. nov. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En akkor erzem ezt ha rohadt faradt vagyok. Ilyenkor lefekszem aludni.
2018. nov. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!