Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, hogy elfogadjanak?

Mit tegyek, hogy elfogadjanak?

Figyelt kérdés

Félig roma vagyok és azt érzem, hogy ezért sokan lenéznek. Sajnos látszik a bőröm színén.

Jelenleg középiskolába járok (még van egy évem), mindenből ötös vagyok és két emelt érettségit is szeretnék tenni, azért hogy bizonyítsak a többieknek mégis néha fura pillantásokat kapok még az osztálytársaimtól is.


Volt valaki hasonló helyzetben?


Privát üzenetben is elfogadok tanácsokat, ha úgy jobbnak érzitek!


Köszönöm!



2018. nov. 3. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Foss a fejükre haver és tanulj, csináld amit akarsz.. "Fehérek" közt is ugyan annyi balf,@sz van, ezt felhozhatod egy jó érv ként, aztán elsétálsz :)
2018. nov. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Először neked kell elfogadnod saját magad. :)


Utána másoknak is sokkal könnyebb lesz elfogadni téged.


Azokkal meg ne foglalkozz, akik lenéznek a származásod miatt. Senki sem tehet róla, hogy milyen körülmények közé születik, aki ez alapján ítél meg valakit, az nagyon primitív. Persze, vannak sztereotípiák, de a leírtak alapján, te azoknak a szoros ellentéte vagy, szóval ne vedd magadra, ha valaki lenéz. Az csak is ő(ke)t minősíti, nem pedig téged.

2018. nov. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tom, hogy lehet utálni a "félvéreket"? :D

Ők a legjobbak👌

2018. nov. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég szomorú h szégyelled h roma vagy.
2018. nov. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%

1-vagyok)) Ne is haragudjatok (4-es) de az ilyen 2 éves gyerekét cigiztető, meg állat módjára viselkedő barmok miatt én is inkább lennék öngyilkos, mint hogy felvállaljam.

Persze mondjuk a kérdezőnek ez nem lehet akkora baj, eleve én elfogadom ha valaki "más", de én magam nem akarnék oda tartozni, merthát sajnos tényleg sokan lenézik a roma-cigány embereket, legfőbbképp a bűnözés miatt, ami még érdekes, ha valaki más csinál valamit akkor azt nem mindíg mondják be a hírekbe se, de ha egy roma származású ember az már KB az első a hírek között.. Ha nem lenne ekkora a rasszizmus és nem lenne felkapott a cigánybűnözés, meg kevesebb lenne a drogos STB (Had ne soroljam) talán lenne sok esély a változásra, de ameddig a hős utca típusú hírek vannak, addig sajnos ez lesz. Attól függetlenül amit mások és én mondtam, szerintem aki roma és nem egy drogos szenny, az szerintem büszkén vállalhatja, nem kéne engedni hogy pár szennyes ember miatt lenézzenek egy "fajt" (vagy minek lehet ezt normálisan nevezni...)

Bocs kicsit hosszú lett, de kitartás az éppeszű embereknek!

2018. nov. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az előítéletek miatt mindig többet kell bizonyítanod az életben.Jobban tanulni, dolgozni, példamutató életet élni.
2018. nov. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!