Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek az üresség ellen?

Mit tegyek az üresség ellen?

Figyelt kérdés

Most kezdtem a 9-et angol kéttannyelvűn ami elég nehezen megy és egyre nagyobb rajtam a nyomás hogy megfeleljek és jó jegyeket szerezzek de nem megy. Minden egyes nap félek bemenni. Olyan igazi barátom sincs a suliból. Elkezdtem Shawn Mendest hallgatni és követni és rajongóvájá váltam és ha bármi vele kapcsolatosat olvasok vagy nézek vagy hallgatok jól vagyok de ha ennek vége elkezdek szomorú magányos és legfőképp üres lenni. Fogyton csak sírok és alig kapok levegőt most se alszok mert ahányszor csend lesz a fejembe elkezdek sírni.

Mit tegyek ez ellen?



2018. nov. 4. 02:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Töltsd meg tartalommal. Shawn Mendesen kívül biztos van más is, ami érdekel, foglalkozz olyan dolgokkal, amik örömet okoznak. Vagy fedezz fel új hobbikat, elfoglaltságokat. És ne félj ismerkedni, nyitni az emberek felé. Átérzem a helyzeted, mert bennem is ez az ürességérzet és magány lakozik hosszú idő óta és írtózom ezektől a közhelyektől, amiket az előbb leírtam, de más alternatívát még nem találtam, ami segítene. Valahol ebben rejlik a megoldás kulcsa, hogy megtaláld önmagad, azokat a tevékenységeket, azt a közeget, amiben jól érzed magad. Kell, hogy legyenek az osztályban, suliban hasonszőrű emberek, ne félj nyitni feléjük. Csak te tudsz tartalmat adni az életednek, senki más.
2018. nov. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!