Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem látok kiutat a helyzetembő...

Nem látok kiutat a helyzetemből. Nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az a baj,hogy úgy érzem már semmi nem tesz boldoggá.

Amikor általános iskolás voltam kiközösítettek, csúfoltak.Minden nap azt hallgattam,hogy hülye,csúnya,életképtelen vagyok.Szerintem ez volt az ami tönkretette az önbizalmamat,mert tényleg ilyennek látom magam.

Azt hittem ha középiskolás leszek akkor minden megváltozik de nem így lett.Nagyon csendes és zárkózott lettem,igazi barátokat ott se sikerült szereznem,de ez az én hibám is.Párkapcsolatom se volt még soha,egy fiú se próbálkozott még nálam.

Úgy érzem,hogy kevésbé vesznek emberszámba,ha több mint 1 emberrel beszélgetek van,hogy nem is figyelnek rám annyira mint másokra.Persze ezt egyrészt megértem a legtöbben inkább egy vicces,beszédes embert választanának.

Sajnos mostmár annyira zavar a helyzetem,hogy néha azon gondolkozok jobb lenne nem élni.Néha csak anyukám az egyetlen ember aki tartja bennem a lelket.De őt is sajnálom sokkal jobb gyereket érdemelt volna nálam.Az tartja bennem a lelket,hogy lássa,hogy sikeres ember lettem,lett jó munkám,hogy legalább ezzel örömet tudjak okozni neki mert nem volt jó gyerekkora.

Volt már olyan,hogy majdnem megpróbáltam véget vetni az életemnek(úgyse sikerült volna)mondjuk akkor nagyon durva problémák voltak otthon.De néha még most is gondolok rá,de persze nem fogok semmi ilyesmit csinálni.Felesleges embernek érzem magam,néha azt kívánom bárcsak mindenki elfelejtene és akkor nem okoznék senkinek fájdalmat azzal ha meghalnék.

A lényeg az,hogy azt érzem,hogy ez a világ nem nekem való.Nem nézek ki jól,nincs önbizalmam,nem vagyok magabiztos.Félek,hogy így,hogy fogok munkát találni,hogy lesz családom,normális életem.

Na mindegy bocsánat a sok önsajnáltatásért csak jól esett kiadni magamból ezeket a dolgokat.😁



2018. nov. 4. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Multkor olvastam itt egy valakit, aki befosott a munkahelyén. Ha netán ez vigasztal :D
2018. nov. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hogy nézel ki, de az nem lehet akadálya párkapcsolatnak. Példákat látok rá😁.

Régebben nekem is önbizalom hiányom volt, aztán elmúlt. Biztos neked is el fog.

2018. nov. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
ne sajnald anyad. az osszes penzem felmernem tenni ra, h erosen benbe van a keelzr abban, h ilyen vagy. "nem volt jo gyerekkora". es akkor miert neked kene helyrehozni? tudom, h az onjelolt martirok imadjak a gyerekeiket buntudatra ebreszteni, de ez undorito.
2018. nov. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szuper :-/ velem is ez volt egyszerûen nem értettem miért?

Pedig nekem a szüleim azt mondjàk hogy szép vagyok, de hát mit is mondhatnának :-D nem lenne szép tõlük ha azt mondanák hogy csúnya vagyok de lehet hogy nem is vagyok az?

Kéne egy nagy adag önbizalom neked és nekem is ha ez meg van akkor bármit el lehet érni csak akarni kell és tenni érte, amikor ilyen rossz dolgokon kezdesz el gondolkodni akkor unatkozol egy kicsit vagy is nálam ez volt, ilyenkor foglald le magad, menj el sétálni,futni, csinálj valamit, olvass az is igaz hogy valamikor túl erõs ez a gondolat és bármit is csinász nem tudod el felejteni, le kell gyõzni, neked legalább van egy erõs motivációd nekem még annyira nincs, talán az utazás lesz az de jobb lenne ha nem csak egyedül mennék és a nyelvtanulás meg is erõsítetted bennem hogy akkor legyen ez köszönöm :-)

Azt olvastam hogy az utazás segít megismerni magad és önbizalmat is ad új emberekkel találkozol stb..

Esetleg keress valamilyen hobbit aztán ugyan olyan érdeklõdési körû emberekkel fogsz találkozni ebbõl lesz a barátság :-)

20F

2018. nov. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pont így vagyok, csak fiúban. Tudom, hogy fáj de ahogy látom minden a külsőn múlik. Ha nincs olyan testi hibád (mint nekem) ami ellehetetlenít minden emberi kapcsolatot, kipróbálhatsz valami edzést és egyészségesebb étrendet. Esetleg ha valaki érdemlődik irántad, de nem 180cm magas szőke herceg fehér bmw-n, akár esélyt is adhatsz neki.
2018. nov. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%

Nem sajnáltatod magad.

Na térjünk a lenyégre, szóval anyukádnak rossz gyerekkora volt igaz? Mivel anyukádnak rossz gyerkkora volt így szerintem azon volt, hogy neked ne legyen rossz gyerekkorod! Mondok egy példát. Az én anyukámnak is nagyon rossz gyerekkora volt de ő nem tett azért, hogy a gyerekeinek jobb legyen, sőt ő lenézi azokat az embereket akiknek van diplomájuk. Anyám 37 éves és csak az utóbbi 4 hónapba kezdett el dolgozni, de ekkor sem egy gyárba hanem egy kocsmába. Na mivel anyám lenézte az embereket így én se tanulhattam tovább csak 8.osztályom van. És én azt mondom neked, hogy bár az én anyám is olyan lenni mint a tiéd.

Kedves kérdező, dolgozz azért, hogy sokkal jobb életed legyen!

Ne görcsölj arra, hogy mikor lesznek barátaid vagy esetleg barátod.

Eljön ennek is az ideje, esetleg ha bírsz akkor elmehetsz ilyen tanfolyamokra, könyvtárba,moziba vagy akár edzeni stb és stb.

Sok sikert kívánok neked!

2018. nov. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#3:Te valamit félre értettél vagy én fogalmaztam rosszul.Ezeket nem anya mondta nekem épp ellenkezőleg ő az aki mindig segít és mellettem van.Ezeket csak én gondolom magamról.


Köszönöm mindenkinek a kedves válaszokat.Jól esett,hogy ilyen kedvesek vagytok.😊 Megpróbálom megfogadni a tanácsokat is.😊

2018. nov. 5. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!