Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Introvertált emberek ti hol...

Introvertált emberek ti hol szoktatok ismerkedni? 19/L

Figyelt kérdés
Nem vagyok olyan személyiség aki egy társaság központjában szokott állni és így elég nehezen figyel fel rám bárki is. Nem könnyen nyitok mások felé. Tinderen és az ehhez hasonlókon való ismerkedést egyátalán nem tartom opciónak.

2018. nov. 4. 22:53
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
hát akkor próbáld itt
2018. nov. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Suliban. Régen táborokban, de kinőttem belőle. Eddig nem nagyon beszéltem senkivel, csak azzal a kb három emberrel, aki beerőszakolta magát az életembe, de most azon vagyok, hogy minél több dologra mondjak igent. Próbáld ki, nekem bejött.

17l

2018. nov. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
13%

Itt.

18/F

2018. nov. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem kell keresni, jönni fog magától. Csináld amit szeretnél. Hobbid, stb.. Majd csak meglátsz valakit aki tetszik. Ha ő is figyelget, de nem mer kezdeni próbálj meg te. Ezt adni fogja az élethelyzet. Fontos hogy bátor legyél és merj kezdeni ha valaki tetszik. Lehet észre se vesz, majd észre fog.
2018. nov. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyetemen, munkahelyen, hobbi által.
2018. nov. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
gyakszin, írj:*
2018. nov. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

Én is csak azt tudom mondani hogy éld az életed ha élni fogod akkor jönni fogank a barátok, például találj valamilyen hobbit álltalában ott fogsz találni valakit, járj nyitott szemmel,járj el különbözõ helyekre biztos vagyok benne hogy rá fogsz akadni a barátokra.

Régebben jártam kondiban, ott elég sok emberrel össze barátkoztam,aztán egyszer csak abba hagytam aztán az emberek is el távolodtak tõlem de hát akkor úgy látszik nem is voltak igazi barátok, aztán akik maradtak azok el mentek külföldre vagy a másik ország felére.

Ugyan ebben a helyedben vagyok én is, elõször még próbálkoztam pár helyen és itt is de nem nagyon jött össze, ezekután rá jöttem arra hogy ha élem az életemet és találok valamilyen hobbit akkor majd jönnek a barátok,igaz még nem sikerült hobbit találnom de próbálkozok.

Sok sikert és kitartást elõbb utóbb sikerülni fog :-)


20F

2018. nov. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%

Sehol, azért vagyok introvertált.

Még régebbről (általános iskolából), megvan az a néhány barátom akire szükségem van, számomra ennyi pont elég. Most, egyetemistaként képtelen vagyok új társaságba menni, ismerkedni, ezért kerülöm is a bulikat/rendezvényeket. Ez van

2018. nov. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ugyenebben a helyzetben vagyok szeretnék ismerkedni, de egyszerűen nem tudok. 2-3 barátom van, de velük nem sűrűn járunk el szabadidőnkben, sajnos nincs bennünk elég közös. Próbáltam sportolni, de csapatsportokban csak extrovertált emberekkel találkoztam, akik között én voltam az "aranyos, csendes lány", és a suliban is csak két lány van akinek jobban megnyílok, a többiekkel csak beszélgetünk ha úgy hozza a helyzet, de annyira nem jó a kapcsolatunk. Az a baj hogy a hobbijaim nem nagyon segítenek az ismerkedésben, olvasni és rajzolni csak itthon szoktam, a könyvtár nem épp olyan hely, ahol csak úgy le lehet szólítani idegeneket, vagy csak én nem vagyok erre képes. Ha valamilyen rendezvényre, vagy diákmunkára megyek, akkor oda csapatban/barátokkal jönnek az emberek, maximum felszínesen tudok összeismerkedni valakivel. Kezdem azt hinni hogy velem van a baj, pedig én tényleg nem várok sokat egy barátságtól, csak hogy lehessen rá számítani, mélyebb témákról meg konkrétan bármiről el tudjunk beszélni, és jókat nevessünk együtt, érezzük jól magunkat egymással.:D

Ha más nincs akkor próbálkozz netes ismerkedéssel, bár a korodból ítélve most fejezed/fejezted be a középsulit, új közegben könnyebb ismerkedni.

2018. nov. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!