Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti is szívesen elmennétek...

Ti is szívesen elmennétek bulizni, csak nincs mire?

Figyelt kérdés
Ha megtalálom az életcélomat, hatalmas bulikat fogok csapni, de addig marad a depresszió.
2018. nov. 7. 20:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Dehogy fogsz.
2018. nov. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen elmennék bulizni, csak még nincs kikkel.
2018. nov. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért a Vice City partira elmennék. Csak nincs miből.
2018. nov. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál, hogy épp a bulizástól múlna el a depi? Bár gyanítom te is csak divatdepressziós vagy.
2018. nov. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én például nem vágyom bulizásra.
2018. nov. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Divatdepresszió, erről sem hallottam még.
2018. nov. 7. 21:32
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Pedig létezik. Mostanában rengetegen divatdepiznek.

De ennyi alapján megállapítani nem lehet. A depresszió nem döntés kérdése vagy egy 2 napos hangulat hanem súlyos betegség. Szóval most abból hogy bulizna vagy nem bulizna nem lehet megmondani.

2018. nov. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
54%
Depressziós vagyok, mégis bulizok, kis boldogsághormonért megéri. Nekem sincs már életcélom, nincs is mire, tisztában vagyok vele, hogy az egész életem és én magam is egy nagy szar vagyok és ez soha nem is lesz jobb, mégis elmegyek, sőt otthon is bulizenéket szoktam hallgatni, a zene tart életben...
2018. nov. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Mostnába elég sok ember "depressziós".

Pl itt Gyakorin is sok férfi depizek és ahogy olvasom ezeket a depizős embereket akkor többsége azért depis mert nincs barátnőjük.

Most komolyan? Ezért depis lenni? :D


Én depresszíós vagyok.

De nem azért mert nincs barátnőm, én lennék a legboldogabb ha ez lenne a legnagyobb problémám. :D

2018. nov. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
9-es ha azért belegondolsz valahol pont az jelzi igazán, hogy nincs rendben valaki, ha nem kell a nőknek, ad egy már eleve nem férfias, nem jóképű ez az alap, ez már épp elég ok a depresszióra, de aláírom, hogy a rondák is tudnak felszedni nőt, egészséges belsővel, akinek viszont így se megy az elgondolkozhat azon, hogy emberileg is milyen szintet képvisel...
2018. nov. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!