Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért olyan lányokat fogok...

Miért olyan lányokat fogok ki, akinek van barátjuk? És miért szédítenek akkor? Mire jó ez?

Figyelt kérdés

2018. nov. 8. 20:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Mivel szédítenek?
2018. nov. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szédítenek? Akkor ribik. Normálisat keress.
2018. nov. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Mai lányok nagyrésze ...( na jo azért nem mindig,általánositani nem akarok)

Vagy cigizik és piál(ezeken él,teljesen önpusztító életmódot él) ami nem igazán vonzó,amúgy jó lenne.

Vagy van barátja

Vagy nincs de friendzone(nem minden esetben a te hibád,pl hogy neki mi kell, vagy kigyúrt gazdag emberkéért jobban csorog a nyála, de nem minden esetben!!!)

Vagy a piát elfogadja azért.

Vagy ha tipikusan az a lány,két pohar sör,fröccs esetleg,és az öledben ül,majd masnapra elfelejt..

Vagy pedig te nem erezteted eleget,hogy kell neked,és azt hiszi,hogy baratkent tekintesz csak rá...tipikusan baratkent viselkedsz vele...olelesen kivul hozza se ersz...

2018. nov. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mert szinte minden valahogy kinéző csajnak van barátja. Ami lehet komoly, laza, vagy csak szexre összejárkálás is.


Akkor ismerkednek, ha váltanának, aztán ha töketlennek találnak vagy bizonytalanok abban, hogy tökös vagy-e, akkor bedobják ezt!


Ha egy ilyen bejelentés után, te ezt tiszteletben tartod, akkor a "töketlen rendes srác" mintapéldánya vagy, az ilyet a nők nem értékelik.

2018. nov. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4es. Mondasz valamit,ment a zöld kéz.
2018. nov. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Na jó tudni azt. És normális férfinak tartom magam.

Azért nem tudom mi lett volna, ha jól megb***om és otthagyom? Ez kellett volna neki? Utána kellenék neki?

Vagy mi lehet a tökös számára?

2018. nov. 11. 11:57
 7/10 anonim ***** válasza:
Az, ha érintésekkel bezsongatod. Ha úgy ismerkedsz csajjal, hogy csak lelkizgetsz neki, de nem haladsz vele lépésről-lépésre testiségben (érintések, ölelések, csókok kezdéssel), akkor elkönyvelnek töketlen férfinak. És jön a van barátom szöveg...
2018. nov. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem ertem mi baj a 4.essel.

Nem mered kimutatni amit erzel--->PP (puha p)ez igaz. De a van baratom a legjobb védekező dolog. Miért? Mert nem kell megmagyaraznod,hogy miért nem,nem kell hazudnod pontosabban szólva, nem kell a sablonokat leirnod, hogy bocsi de nem,lesz jobb is,egyebek....eleg annyi,hogy hű maradok a paromhoz,mert ez teljesen tiszta es egészséges,nem ugy mint a kamu vagy egyeb mas... 84%os valaszolo voltam,asszem az a harmadik. Iras kozben nem latom es mar el is felejtettem. Ritkán visszanezek.

2018. nov. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"84%os valaszolo voltam"

Elég régen lehetett, mert most:

"A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad."

2018. nov. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szóval mivel szédítenek?
2018. nov. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!