Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos születésnap? Ötleteke...

Magányos születésnap? Ötleteket várok.

Figyelt kérdés

Holnap lesz a születésnapom és egyedül töltöm.


Esetleg tudtok ötletek mondani amihez nem kell pénz?


2018. nov. 9. 20:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
24%
Előre is boldogat! Vegyél egy üveg töményet és igyál.
2018. nov. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Csoki, bor és egy jó film vagy énekelj/táncolj a tükör előtt! Sétálni vagy biciklizni is elmehetsz ebben a csodaszép időben!
2018. nov. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
Boldog születésnapot !
2018. nov. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is most lesz, nekem a 18. de nem érdekel, ezt sem tartom meg. Foglald le magad valamivel amit nagyon szeretsz, ha vannak barátaid vagy ismerőseid akkor menj el valahova, a lényeg hogy érezd jól magad, csinálj amihez csak kedved van
2018. nov. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%

Én tipikusan az az ember vagyok, akinek a születésnapját senki nem tartja számon. Legutóbb már a saját családom is elfelejtette.


Én ilyenkor azt szoktam, hogy magamnak tartom meg. Veszek "ajándékot". Vagy csinálok valamit amit szeretek és kiszakadok vele a komfort zónából, mindennapokból.


Elmegyek például moziba, vagy egy technikai múzeumba, esetleg kirándulok valamerre. Vagy csak veszek egy kisebb tortát, vagy a kedvenc kajámat beszerzem és megnézek egy jó filmet, vagy elmegyek akár moziba.


Én nem magányosan töltöm, csak egyedül.

2018. nov. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nézz meg pár jó filmet.
2018. nov. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell nagyban ünnepelni. Csinálj valamit, ami boldoggá, de legalábbis jókedvűvé tesz. Ha ez egy séta/túra a természetben, akkor azt. Ha sport, testmozgás, akkor azt. Ha valami otthoni bekuckózós program, akkor azt.
2018. nov. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Boldog Szülinapot


nekem évek óta kb mindenki elfelejti a szülinapomat, de engem nem zavar, számomra egy olyan nap, mint a többi


ha te szeretnéd megünnepelni, akkor akár jelezheted ezt finoman a családod felé, hogy ez a nap neked igenis fontos lenne

2018. nov. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
64%

Boldog születésnapot!

Hanyadikat töltöd és miért egyedül?

Ha tudsz sütni, meglepheted magad egy finom sütivel is, vagy beülhetsz valahova. Sok ötletem van, de attól függ, hogy egyedül akarod-e tölteni, vagy társaságban, csak valamiért egyedül maradtál.


Ha eleve egyedül akarsz ünnepelni, akkor otthon csinálj bármit, amit szeretsz (pl. Sütés, filmezés, olvasás, háziállattal játék, stb.), vagy ha kimozdulnál, akkor mozoghatsz is valamit, bicajozz, esetleg korcsolyázhatsz, cukrászdába is mehetsz (ha szereted a cicákat, akkor Budapesten a Cat Café is tetszene).


Ha szeretnél társaságot, de valamiért nincs, akkor keresni kell. Ismerősök, barátok biztos vannak, és mivel hétvége van, nagy eséllyel ráérnek egy közös programra.

2018. nov. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a felköszöntéseket és az ötleteket.

9. 19 éves lettem, igazából nincsennek barátaim, családom se. Igaz, hogy van egy anyam és egy testvérem de ők érdekes módon ma nem lesznek itthon vagy is már elmentek.

Nem Magyarországi vagyok.

Mivel egyedül maradtam akkor inkább itthon főzök magamnak, filmezek, játszok, ahogy te is tanácsoltad :) Köszönöm szépen.

2018. nov. 10. 08:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!