Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem halok meg?

Miért nem halok meg?

Figyelt kérdés

Mindenkit elvisz a halál,mellolem is.Minden jó ember meghal akinek volt értelme az életének és szerették.


Én mit keresek még mindig itt?Nekem már rég meg kellett volna halnom,sőt meg sem kellett volna születnem.Nem tudok egyszerűen boldog lenni,nem tudom élvezni az életet.Nem akarok élni...Semminek nem látom értelmét...

12 éves korom ota egyre rosszabbul érzem magam és öngyilkos gondolataim vannak.Idoszakos ez a dolog sokszor,mert van amikor nem érzek ilyet vagy nincsenek annyira rossz gondolataim,de mostanában már egyre erősebbek ezek a gondolatok és furán érzem magam.A halalomat kívánom.

Egy haláleset történt nem is olyan rég a szuk családomban és azóta még rosszabbul vagyok.

Az tény hogy gyászolok,de egyszeruen nincs értelme annak hogy letezem...

Az ártatlan, jólelkű emberek halnak meg helyettem mikor nekem kéne.

Ronda is vagyok de nagyon...Gyűlölöm magam és úgy érzem már nem is tudok érezni sokszor.

Nem szeretek semmit és nem is akarok szeretni semmit.Mostmar nincs különbség este és reggel között mindig csak sírok és demotivalt vagyok.

Sokat stresszelek és ideges vagyok mostanában,a suli sem megy annyira jól,egyre több kudarcom van és úgy látom hogy mindenki jobb nálam és hogx én buta vagyok és semmire nem fogom vinni az életben.

Remenytelennek érzem magam.Amikor belenézek a tükörbe nem tudok mit látok.Mindent de közben semmit.Ezeket az érzéseket nem mondom el senkinek sem.A családomnak sem.

Senkit sem erdeklek mindenki elvan és leszar engem.Nem akarok tanulni aztán felnőni és megtapasztalni dolgokat.SEMMIT nem akarok.

Mindenki azt hajtogatja folyton hogy legyél magabiztos,kedves,törődj magaddal aztán szép leszel,ha szép a belsod akkor szebb leszel kívül stb...Pedig tudom legmelyen hogy ezek nem igazak.

Az emberek felszínesek,mindenki csak egy bábu a társadalomban.Az emberek csak a szép embereket szeretik és a szép belső szép külső csak egy klisé....Undorító ez a világ és semmit értelme nincs semminek.

Sosem leszek értékes ember minden csak egyre rosszabb lesz.

Sokszor félek mostmár.

Mindentől félek.

A szobamban nem tudok aludni úgy érzem hogy valaki figyel és ott van.

Nem érzem magam biztonságban.Az álmaimban is ilyenek vannak már hogy egy démon megszall és sikitok és felek,rettegek...

Hiszek is az ilyen dolgokban és már egyszer kétszer hallucinaltam is vmi kis hülyeséget de nem nagy vmit.

Rettegek mindentől.

Néha már a tukortol is,magamtól is.

Mostanában azt érzem hogy ha a tükörbe nézek akkor egy gyilkost látok az előző életemből.

Egy rossz embert látok és felek....



Köszönöm ha valaki elolvasta ezt egyáltalán de gondolom senkit nem erdeklek úgyhogy valaki eluthetne már hogy jobb legyen az embereknek nélkülem...



Segítsetek kérlek,mi történik velem???



2018. nov. 11. 14:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Azért nem halsz meg, mert még nincs itt az ideje.


Mit csinálj?


Meditálj. Nem viccből írom. Úgy pucol, hogy az csuda. (Mármint a lelki szemete kifelé)


Tapasztalatból írom

2018. nov. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Most is itt is mindenki csak bánt és ezért kérdem hogy miért élek még ha mindenki utál..
2018. nov. 11. 14:21
 3/11 anonim ***** válasza:
56%

Biztos van,akiben megbízhatsz. Aik nem fognak lenyomorékozni,hanem megértik a bajodat.


#1 Te meg ne keménykedjél itt,nem vagy jobb senkinél.

2018. nov. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%

Mindeki bánt??

Nem mindeki! Nézd meg jobban!

Itt lehet a hiba: csak a rosszat veszed észre...

Légy pozitívabb! Ha nem megy egyedül, kérj segítséget! (Ne csak itt!) Menj el pszichológushoz, ő megértő lesz, és nem fog bántani.

2018. nov. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bocsi, kétszer lehagytam az "N" betűt a "mindenki"- ből!
2018. nov. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

Mekkora egy utolsó se*gfej vagy te, kedves első válaszoló. Ha nem tudsz rendesen válaszolni, akkor inkább ne is mondj semmit, ne ronts tovább a helyzeten.


A kérdezőnek: nagyjából átérzem a helyzeted. Nem minden pont egyezik az én életemmel, de véltem felfedezni hasonlóságot. A tanácsom: tenni kell ezek ellen. Nincs mese. Ugyan körülöttem nem halt meg senki olyan sem aki fontos lett volna nekem, de sajnos el kell egy idő után engedni ezeket a dolgokat. Haláleset után az élet ugyanúgy megy tovább.

Én sem szeretem magam, csúfnak látom magam, ennek ellenére próbálom kihozni magamból a legtöbbet és úgy gondolni a rettenetes fejemre hogy egyedi, ilyenje úgysincs másnak.

A sulit én is rettenetesnek és kilátástalannak érzem, de ezzel sokan vannak így csak nem mutatják. Nem tudom hány éves vagy, milyen iskolába jársz.

Abban viszont igazat adok azoknak akik azt mondják, hogy törődj magaddal, mert ez tényleg segít. És tudom hogy önzőnek hangozhat, de az a legfontosabb, ami neked jó és ami téged boldoggá tesz. Nem tudom, hogy fiú vagy e vagy lány, hogy mik a hobbijaid, mi kelti fel egy kicsit is az érdeklődésed, de ha van ilyen, akkor foglalkozz vele, és ne törődj mások mit mondanak. Sajnos én külső visszajelzésekből táplálkozom, engem valamiért baromira érdekel mit gondolnak rólam mások, vagy arról amit csinálok. Ennek meg is lett az eredménye, önbizalomhiányos vagyok, és mindig mások elfogadására hajtok miközben azért próbálok ki is tűnni. Furcsa helyzet.

Az pedig nem igaz hogy senkit sem érdekelsz. Nem ismerem a családod, barátaid, de szerintem biztos hogy igenis érdekel valakit az életed. Tudom, hogy semmit sem ér, ha ezt mondom, de mégis elmondom, hátha ha egy idegen mondja ezt neked, akkor elgondolkodsz rajta.

Én is sokmindentől félek, többek között a jövőmtől, hogy nem leszek sikeres és egyedül fogok meghalni, de igyekszem elnyomni ezeket a gondolatokat és jelenre koncentrálni, mert sose lehet tudni mi történik addig.

Viszont úgy érzem hogy a te helyzeted komplikáltabb mint amilyen az enyém, szóval ezért mégjobb lenne ha elmennél pszichológushoz. A legtöbb iskolában tudtommal már vannak ilyen kihelyezett pszichológusok, én is járok és segít. De mindenképpen a legfontosabb az, hogy valahogy magadon is segítened kell mert más nem fogja tudni mi lenne jó neked, csak te (és a halál nem jó, erre ne is gondolj)

2018. nov. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%

Az elsőnek szóló szitkok valószínűleg a már közben törölt troll válasznak szólnak. Én a meditációs válaszoló vagyok, jelenleg 1-es :)


Én Zen medtitációt, és a youtubeon Chong An Sunim videóit tartom tapasztalati úton nagyon hatásosnak. Jó szívvel ajánlom mindenkinek, aki szeretne lelki szellemi autonómiát, tiszta tudatot. STB

2018. nov. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen, hogy mindenki értse, az elsőt szerencsére eltávolították...

Így az első már nem az első, akiről szó volt.

Látod, már nem bánt senki!

Fel a fejjel!

2018. nov. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én pl egyáltalán nem utállak. Azt tudom tanácsolni, hogy teremts magadnak egy saját kis világot, és ásd bele magad valami kellemes tevékenységbe, amit szeretsz. A legismertebbek a sport, rajzolás, olvasás, de lehet madáretetőket építeni, hímezni, vagy gyűjteni valamit. Vagy tanulhatsz hangszeren játszani, idegen nyelveket, stb. Az a lényeg, hogy örömöd leld benne.
2018. nov. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Minél előbb fel kéne keresni egy pszichológust, aki segít Neked. Mindenkit van aki szeret, a pozitív gondolkodás is, a mozgás, meditáció is segít.
2018. nov. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!