Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi a különbség az introvertált...

Mi a különbség az introvertált és az antiszociális emberek között?

Figyelt kérdés

2018. nov. 12. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Az introveltált személyiség szeret egyedül lenni. Az antiszociális embert pedig megtalálod a börtönökben. Amire te gondolsz az az aszociális ember,és ő pedig kerüli a társaságot.
2018. nov. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

Az introvertált jól megvan egyedül, nincs szüksége társaságra ahhoz, hogy jól érezze magát, de nincs baja, ha emberek közé kell mennie, be tud illeszkedni a társadalomba és barátok, ismerösök közt szivesen tölt le a szabadidejéböl valamennyit.


Az antiszociális rosszul van emberek közt, nem képes beilleszkedni semmilyen társaságba, ha emberek közt van, akkor szemmel láthatóan nem tud mit kezdeni velük, képtelen beszélgetni, jól érezni magát, és nem azért van egyedül, mert neki így jó, hanem mert képtelen másra.

2018. nov. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
A második vagyok, ASZOCIÁLIS, amiröl szó van, az autokorrektor javított, én meg nem néztem utána, elnézést!
2018. nov. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Van egy álmom, az emberek végre befejezik ezt a hülyeségüket és csak olyan szavakat használnak amiknek a jelentését is tudják és nem kevernek össze két teljesen eltérő jelentésű szót!


Nem unjátok még komolyan, gyakorikérdésekes pályafutásom alatt szerintem már vagy százszor láttam rosszul használva az antiszociális szót...

2018. nov. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Daniii90 válasza:
Akkor én mindegyik vagyok, de szabadlábon!
2018. nov. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!