Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van értelme, hogy mobiltelefon...

Van értelme, hogy mobiltelefonom legyen? Évek óta senki nem keresett!

Figyelt kérdés

Nincsenek ismerőseim, barátaim, családtagjaim. Tulajdonképpen csak internetezek a telefonomon. Amióta megvettem még reklám üzeneteken kívül nem volt egy smsem se senkitől. Hívni is csak a szolgáltató hívott, én sem indítottam hívást senkinek. Munkahelyemen nem kell telefon, nem jön közbe soha semmi, mókuskerék meló. Beteg nem szoktam lenni, ha van is valami, elég ha e-mailt írok.

Feleslegesen dobom ki a pénzt mobilra. Tudom hogy ez manapság furcsa, de jól ellennék egy tablettel is. Nem kéne kidobnom havi több ezret, keresni meg úgysem keres senki. Pár évig reménykedve figyeltem a telefont hátha jött rá valami, de már leszoktam erről. Nem lenne kitől.

Él más is mobil nélkül?


2018. nov. 13. 15:48
 1/10 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
ha nagyon beteg vagy, nem biztos, hogy el tudsz mászni a vezetékes telefonig, hogy hívd a mentőket.
2018. nov. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha kommunikációra nem is igazán használod, arra jó lehet, hogy ha sürgősen kell valami. Ha magad miatt nem is kell mentőt hívni, lehet másnak pont szüksége lesz majd rá. Legalább praktikusság miatt tartsd meg. Ha havonta drágállod fizetni, legyél kártyás, bizonyos összeget (3000ft) kell rá rakni évente. Az nem olyan vészes, ha van munkád :)
2018. nov. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Telón intézem a pénzügyeim, filmezek, olvasok könyveket, kaját rendelek, menetrendet is meg lehet nézni, játékok vannak. Ez már nem is telefon igazából. Pont ezért rádióm sincs már. Mert a zene egy életen át kell.
2018. nov. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj át kártyás csomagba. Évente 3ezerrel feltöltod és ez elég neki.
2018. nov. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A mai okostelefonok gyakorlatilag svájci bicskák.


Én például túrázni szoktam. Vannak rajta részletes, interaktív térkép alkalmazások (Locus Maps) és így nem kell nyomtatott térképet vinni. Kisebb esti túrákra 1-2 órára még a lámpát is tudja helyettesíteni.

2018. nov. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nálam picit más dolgok miatt, de hasonló cipőben járok elektronika terén:


Telefon:

Információk, munka,rendelések, net, fotó, jegyzetelés lényegében.

6hozzám tartozó tudja a számom+főnököm s egyéb hivatalos helyeken van feltűntetve csak.


Utálom ha hívnak, csörög, pittyeg, rezeg s sokszor nem kívánt emberek is kerestek ezért lett így az új számom óta.


TV:

Kb 10éve nem nézem - ismétlések, reklámok, s tele van negatív vagy felesleges hírekkel.


PC :

Egy erős asztali gépem van több okból s használatra:

Munka, grafikai progik, 3D progik, game.



Viszont neked nem azzal van a gondod kell-e teló vagy sem, hanem át kell esned egy teljes önismereten, nézz szembe magaddal s kezdj el módosítani dolgokat kezdetben fejben majd változtatásokban cselekedettel.


Lépj ki a betokosodásból, fedezd fel önmagad előnyeit s vedd észre a világban azt ami szép, érdekes, lenyűgöző s határozd el magad, hogy jól akarod érezni magad!


Pl nekem nincs olyan ember akire azt mondhatnám, hogy barát (inkább csak ismik), de én tudom: Nekem ez megfelel, kevesebb nyűg s több idő az én alkotói világomban, amikkel leveszem az embereket a lábukról.


Csodás érzés mikor alkotásom elkészül s elégedett vagyok vele, az pedig jól esik ha elismernek s tetszik másoknak mindaz amit 2 kezemmel alkottam.😊


Telóról: Mostanit vettem 46k ért redmi4x


Előzőt használtan de laza 6évet kibírt

(8k)


Előtte: Ratyi gombos nokia(6k volt újonnan)


Hidegen hagy a márka/telefon mutogatás, s az nem is a saját kétkezű alkotásom.


Vannak fontosabb dolgok amik értelmesebbek is mint egy telefon.

2018. nov. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6#-os vagyok.

Annyi lemaradt, hogy ezt én 25 éves (N) fejjel mondom, de már tizenévesen is így voltam ezekkel.

2018. nov. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
aztán miket alkotsz? :D
2018. nov. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

kérdező, elárulod, hogy férfi vagy,vagy nő, és melyik korosztály?


ez nem mellékes, ha magányról beszélünk.

2018. nov. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Attól,még tudnál netezni rajta.
2019. aug. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!