Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek is nagyon sz-ar...

Szerintetek is nagyon sz-ar helyzetben vagyok? 21f

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok, és nagyon magányosnak érzem magam, ami már nagyon zavar. Sokszor szeretnék menni valahova, de nincs kivel ezért inkább nem megyek.

Nincsenek barátaim, barátnőm, soha nem is volt. Leginkább egy barátnő hiányzik.

Nagyon nagy szégyen vagyok, hogy 21 évesen ilyen egyedül vagyok? Lehet így barátnőm valaha?

Más is van itt ilyen helyzetben?


2018. nov. 14. 20:23
 1/6 Adribandi válasza:

Szerintem a ti generáciotok sajnos ilyen. Próbálkozz suliban, munkahelyen ismerkedni, és szép lassan elkezdeni ismerősi kört építeni.

Ne add fel, nincs veszve még semmi :)

2018. nov. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nem mész sehova (még egyedül sem, barátaid nincsenek...), akkor hogyan akarsz barátot, barátnőt találni? Arra vársz, hogy angyalszárnyon repdessenek a lányok, fiúk az ablakod elé?

Fentebb már írták: iskola, munkahely, mozi, koncert - megannyi alkalom valakivel találkozni.

2018. nov. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A gondolkodásod és a hozzáállásod a nagyon szar.
2018. nov. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló a helyzetem, de engem már nem is zavar annyira.
2018. nov. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valahogy próbálj nyitni az emberek felé. A legjobb személyesen lenne, de ha neten könnyebb eleinte, akkor regisztrálj egy csevegő oldalra, hátha találsz ott barátokat. Pl. chat.hu
2018. nov. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is hasonló a helyzetem, de te legalább fiú vagy, így nem "kellemetlen" kezdeményezni. :)
2018. nov. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!