Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehet még esélyem párkapcsolatra?

Lehet még esélyem párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, de nem volt még barátnőm. Sokszor már úgy érzem, hogy nagyon idős vagyok már ahhoz hogy itt tartsak. Már rég óta vágyom barátnőre.

Szerintetek van még esélyem barátnőre? Van olyan lány aki elfogadja ezt hogy nem volt még?


2018. nov. 18. 12:57
 1/10 nemaRendőrség ***** válasza:

És próbálkozol is?

Ha nem akkor mit sírsz itt. Menj és ismerkedj

2018. nov. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mit tettél eddig azért, hogy legyen csajod? Ismerkedtél? Nem ilyen netes pötyögésre gondolok mert nem az nem ismerkedés, hanem személyesen.
2018. nov. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
igen, próbálkozom, de csak neten:/
2018. nov. 18. 13:02
 4/10 A kérdező kommentje:
Próbálkoznék élőben, de hol? Nem olyan típus vagyok, hogy az utcán tudjak ismerkedni.
2018. nov. 18. 13:03
 5/10 nemaRendőrség ***** válasza:
77%
Akkor elmész szórakozóhelyre. Erre van a diszkó
2018. nov. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet, még ennyi idősen is előtted van az élet. Valószínűleg a stílusoddal lehet baj, mert én sokszor látom hogy jó ronda pasik is olyan barátnőt találnak hogy csak na.. Elsősorban a stílusodon kellene változtatni, több önbizalom, és tessék pozitívan hozzáállni a dolgokhoz. Akár neten, akár személyesen társaságban... Fel a fejjel!
2018. nov. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Nekem nem kéne olyan pasi aki otthon fekszik és a mobilját nyomkodja, mint írtam ez nem ismerkedés hanem balfszkodás. Így semmi esélyed nincs. Ha találkozik is veled valaki 2 perc alatt rájön, hogy szerencsétlen vagy, és lelép.
2018. nov. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Megnyugtatlak én egy 21 éves "szerencsétlen kocka" szüzességét vettem el. 31 éves most és együtt vagyunk én 36 vagyok.
2018. nov. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 TappancsMancs ***** válasza:
Kineziológiára menj el. A többit meg leírták és hajrá.
2018. nov. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
NEM TESTVÍREM ÖCEY RONDA VÁGYÓL
2018. nov. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!