Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan élvezzem az életet?

Hogyan élvezzem az életet?

Figyelt kérdés

20/F

Felvidékről származom


Az a problémám, hogy jóformán nem tudom hogyan élvezni az életet. Régen voltak barátaim, csakhogy rájöttem, hogy némelyikek csak hülyének néztek, vagy csak annak gondoltam, hogy hülyének néznek. Még utolsó évem van iskolából, távúton járok iskolába, közben dolgozgatok iskolás műszakon egy autógyárban. Tetszik a meló, sok ismeretséget szereztem magamnak, ami nagyon jó érzés. Vannak ott lányok is, de idősebbek nálam, és nem hinném, hogy fiatal nyuszikát szeretnének maguknak. Szégyenlős vagyok, csendes srác vagyok, de néha annyit beszélek hogy már az is sok már 😄 Voltak barátaim, de csalódtam bennük. Volt egy barátom akivel kicsi koromtól óta barátok voltunk, jártunk focizni, kerékpározni, dumaltunk, elmentünk Cofolára (Coca-Cola). Sajnos véget ért a barátságunk egy hülyeség végett, ennek már 2-3 éve regalab ha nem több. Elkerültem középiskolába, megismerkedtem egy MANKÓS gyerekkel. 1-2 osztályban. Hozzánk csatlakozott egy új diák, drogozott, és elrontotta ezt a MANKÓS gyereket is. 3x a francba küldött: Mert, hogy keresztény vagyok, és ő is, és hogy káromkodok, hogy ő ilyen barátot nem akar, ezt megjátszotta velem 2x és 2x bocsánatot kért, és megbocsajtottam neki. 3x azért küldött a francba, mert hogy ő inkább maga szeretne lenni, emberek nélkül. street workout gyakorlatokat végez, tornázik, erős, vannak izmai. Hordtam őt haza kocsin suliból, adtam neki piját, kaját, azt se mondta, hogy köszönöm. Adott tanácsokat, én is neki ha tudtam. Nagyon rossz érzés, hogy ennyit csalódni az emberekben, és végül azt hittem, hogy jó barátok leszünk, kitartó lesz a barátságunk, fogunk járni együtt ki, haverokkal, stb. Párkapcsolatjaim voltak. Voltak szép lányok, voltak csúnyák. De ami a legfontosabb az az, hogy normális legyen, és ne kur**skodjon. Sajnos a mai világban nehéz megtalálni az igazi barátnőt, mert a többsége foglalt, vagy nem tudom őket hogyan és mivel elcsábítani őket.


Hogyan tudjam magamhoz húzni a lányokat, hogy járjunk együtt ki stb? Félelem van bennem, hogy elutasítanak, vagy hülyének fognak nézni. Tovább: hogyan szerezzek magamnak igazi barátokat?


Mint család nem voltunk kirándulni külföldön, csak Magyarországon. Szeretnék utazgatni, de nem egyedül. Sajnos az idegen nyelvet nem tudom. Anyám asszony katonája vagyok, amit szeretnék enni csinál nekem, megfőzi nekem, egyszóval nem tudom hogyan létesülnék szüleim nélkül, bele se merek gondolni. Kell a változás, de nem tudom hol. Céljaim: Végre elveszteni a szüzességemet, igazi hosszútávú kapcsolatot, eljutni New Yorkba, Reál Madrid futballmérkőzésre eljutni, egyszóval járni a világot, koncertekre járni mint pl: AWS, The Chainsmokers, Rico x Miss Mood, Children of Distance. De főleg a The Chainsmokers koncertre amire fáj a fogam. De nincs kivel, egyedül nem szeretnék mindenhova járni, elvesznék a világban. Érdekel a sport a röplabda, de nem vagyok olyan profi, hogy bajnokságban játszhassak.


Szerintetek hol kezdjem a változást? Félek, hogy egyedül maradok a jövőben. Ha már nincsenek barátaim oké, de regalab akkor barátnőm legyen, de se barát, se nő, ez így nem lesz jó.



Kérlek adjatok tanácsot kérlek. Köszönöm.


2018. nov. 19. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha magyar barátokat, barátnőt szeretnél, akkor a magyar nyelvre még kicsit gyúrni kell.


Online ismerkedhetsz magyarokkal és külföldiekkel is:

chat.hu, interpals.net, anotalk, tinder


És kezdj el önállósulni, segíts a házimunkában, ne hagyd, hogy mindent megcsináljanak helyetted.


Járj el programokra a közelben, ami érdekel. Ott lesznek olyan emberek, akikkel egyforma az érdeklődési köröd.

2018. nov. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Alucard31 válasza:

Egyrészt: ne törődj azzal, hogy "megtanuld a nyelvet". Gondolom, ti így beszéltek itthon.


A félelmeddel kapcsolatban: mi történik, ha visszautasít egy lány? Semmi. MI van akkor, ha hülyének néz? Semmi. Ha nem vagy hülye (ugye nem vagy?), akkor nem ismer, senkit sem érdekel a téves véleménye. Ha valakinek nem tetszel, az nem a te hibád, a te kudarcod - csak nem tetszel neki. A pszichológusom mondta volt mindig, hogy ki tudja, az a lány talán leszbikus volt, csak még nem tudott róla. (Nyilván ironizált, de érted, mire gondolok.) Próbálkozz, majd megtaláld az igazit. A legfontosabb ezzel kapcsolatban (is), hogy tanuld meg szeretni magad. Értékeld a pozitív tulajdonságaidat, tegyél azok ellen, amiket rossznak gondolsz. Ebből fakad az önbizalom, ez a szégyellősség ellenszere - az önbizalommal teli ember pedig vonzó mások számára. Aki értékelni fog, az előbb-utóbb megtalál, de nem könnyű megtalálni. Áll ez a barátokra is. Próbálkozni kell :)

2018. nov. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
21:40: Próbálkozom de nehéz. Már regalab 1 éve próbálkozom de semmi eredmény. Én már cseszek arra ra, hogy mekkora a távolság köztünk, csak már legyek végre boldog, és hogy ő is az legyen. Én túlságosan szeretem magam, csak magamra gondolok, csakis magammal vagyok elfoglalva. Hiába próbálkozom, ha ők nem tesznek érte semmit. Mondom ha nincs barát oké, bas**a kutya, akkor regalab legyen párkapcsolatom. De se ez se az. Pl igen nem lehet ra görcsölni mindenre egyszerre. Írtam egy lánnyal hogy akar találkozni, 2-3 napos írás után. Mondom ez korán van meg és aztán pár nappal utánna mondja hogy van pasija hogy hadjam őt békén. Ne görcsöljön rá az ember, de hat akkor elveszítem a lányt. Nem szeretik a lányok azt, ha túlságosan gyorsan megy rájuk a pasi, nyomulós kicsit. De muszáj hogy ilyenek legyünk, mert ha lazábbak lennénk, elkaphat titeket akárki és az esélynek lőttek. Igaz az is, hogy ha túlságosan nyomulósak vagyunk akkor mindent elrontunk vele, de hogyan máshogy megszerezni a lányt. Muszáj rá görcsölni picit a lányra hogy legyen tali regalab. Remelem értesz. Nagyon nehéz a mai nőkkel. A legrosszabb az, hogy ha egyik srác perverz, akkor az összes 🤦‍♂️🙉🙈
2018. nov. 19. 22:14
 4/5 A kérdező kommentje:
Vagyis érted ugye? Ha az egyik pasi perverz akkor az összes, nincs kivétel. Ezt gondolják a mai lányok, némelyikek. Csakhogy elfelejtik azt, hogy van ezen a világon normális srácok is. Úgy ahogy vannak kur.... úgy vannak normális kedves lányok is. Csak sajnos én inkább a kur.....van szerencsém, sajnos.
2018. nov. 19. 22:19
 5/5 anonim ***** válasza:

De jó neked legalább van életed,sikerült barátnőket szerezned, nekem csak látszólag voltak barátaim azok sem sokáig, most jobban álsz az élettel mint én, ha volt barátnőd akkor azért annyira biztos hogy nem vagy félénk, nem mint én, hozzá szól egy gyönyörű lány alig tudok meg szólalni, egyedül csak a csúnyákkal merek beszélni.

Azért csak próbáld meg a munkahelyeden ismerkedni ha nem sok a korkülönbség köztetek akkor nincs semmi baj, hajrá.

20F

2018. nov. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!