Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Milyen börtönbe ülni? Olyan...

Milyen börtönbe ülni? Olyan írjon aki ült már sitten

Figyelt kérdés
2018. nov. 19. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
Miért érdekel ? Kiforrottabb emberek beszámolóit keresd pl Ambrusét .
2018. nov. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az nem az igazi ide írjon aki sitten volt ,mert az közvetlenebb
2018. nov. 19. 22:29
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Jobb lenne, ha konkrétabban megfogalmaztad volna a kérdést, hogy melyik része érdekelne.

De azért leírok pár alap dolgot, amik népszerűek szoktak lenni: nem olyan mint a filmekben. Tegyük hozzá azt is, hogy a magyar börtönök sokkal szolídabbak, mint a külföldiek. Pl: itt van meleg víz, meleg étel, kikapcsolódási lehetőségek (tv, olvasás) és nem túl megerőltető a munka se. És nem valószínű, hogy bárkit is megerőszakolnának a rabok. A fegyőrök se verik meg a rabokat ok nélkül. Nem szoktak verekedések lenni bent, csak elvétve és ekkor is hamar leállítják az őrök a bunyót.

2018. nov. 20. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
11%
Utolso ezt ugye viccnek szantad???
2018. nov. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Konkrétan minden részlet érdekelne ,hát a harmadik válaszoló bár úgy lenne ahogy,leirtad
2018. nov. 20. 16:54
 6/9 anonim ***** válasza:
25%
Figyelj kerdezo itt full nyomorekok vannak. En csak rohogni jarok ide komolyan mondom. Itt nincs olyan aki lett volna bortonben, kiismertem ezt az oldalt szoval ezt biztosra mondom.
2018. nov. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azok hát tisztelet a kivételnek!egyébként nekem már mesélték hogy,milyen a börtön 8 évet huzott le a fasszi
2018. nov. 20. 21:39
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
A magyar börtönök s.z.a.r.o.k, mert tele vannak rohadt, szemétláda cigányokkal. Szóval a magyar börtön maga a pokol minden fehér ember számára. Az amerikai börtönök jobbak, mert ott vannak bandák és a banda tagok kiállnak egymás mellett. Szóval, ha fehér vagy és az USA-ban börtönbe kerülsz, akkor csatlakozhatsz a rasszista fehérekhez, akik bevédik egymást. A magyar börtönökben viszont, ha egy fehér srác kerül börtönbe, annak a srácnak a sok, rohadt cigány megkeseríti az életét. Én nem voltam börtönben, de nem is hagynám magam börtönbe zárni, inkább öngyilkos lennék, hogy ne kerüljek börtönbe. A magyar börtönökben én is csicska, vagy köcsög lennék és mindennap terrorizálnának engem lelkileg és fizikailag a cigány cellatársak. Ha viszont az USA-ban élnék, ott, ha csatlakoznék egy fehér bandához, akkor a többi fehér bevédene engem és nem lennék senkinek a köcsöge, vagy csicskája. A legrosszabb börtön egyébként a fiatalkorúak börtöne Tökölön, ahol mindennapos a fizikai erőszak, mindennapos a lelki terror, a gyengébbek csicskáztatása, vagy megerőszakolása. A 3-as válaszoló pedig hülyeséget írt, ugyanis a börtönőrök magasról s.z.a.r.n.a.k rá, hogy a rabok mit csinálnak egymással a cellájukban. Ha a börtönőrök jól végeznék a munkájukat, akkor Sz. Márkot se erőszakolták volna meg a cellatársai a székesfehérvári börtönben.
2018. nov. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
77%
Én nem ültem börtönbe, de a párom igen. Illetve még mindig ül, az mindegy miért. Az a nagy büdös helyzet, hogy ha nem állsz ki magadért az első perctől akkor tuti véged..csicska leszel. Még ha le is vernek, mert pl többen mennek rád egyszerre, akkor is azt kell sugalld, hogy akárhogy is de küzdesz magadért és kiállsz magadért. Isten óvjon attól, hogy csicskának nézzenek, mert nem sok nyugodt perced lesz. Veled fognak csináltatni mindent, elvesznek tőled majdnem mindent. Nem sok szavazati jogod lesz zárkán belül. Meg persze kívül sem. Ha szólsz az őröknek, vamzer vagy. Akkor még rosszabb sors vár rád. Szomorú igazság, de "ütni" kell a tiszteletért. Vagy legalább azért, hogy békén hagyjanak. Vannak olyan szerencsés helyzetek, hogy normális zárkába tesznek, ahol normális emberek vannak de elég ritka. Illetve pl ahol a párom van ott szokása a nevelőnek rakoskagtni őket ide-oda. Sz.r az egész bv úgy ahogy van... csak mégtöbb agresszivitást vált ki az elítéltekből.
2018. nov. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!