Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Belehalok a magányba, senki...

Belehalok a magányba, senki nem keres, nincs kivel beszélgetnem, milyen kiút létezik?

Figyelt kérdés

Borzasztóan egyedül érzem magam, ez megkeseríti az egész életemet, sokszor gondolok rá hogy jobb lenne ha nem lennék :(

Elég introvertált vagyok, tehát nehezen alakítok ki kapcsolatokat, de mégis vágyom az emberi kontaktra. Sosem ír vagy jön oda hozzám senki senki, ebből az következik hogy nem érdeklem senkit, így én sem merek nyitni senki felé mert úgyse beszélgetne velem szívesen.

El vagyok keseredve mit lehet tenni ilyen helyzetben?


2018. nov. 19. 22:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
nem vagy képes mással elfoglalni magad? muszáj hogy valaki fogja a kezedet? életemben nem volt egy darab barátom se, sose tudott érdekelni. mert valahogy én képes vagyok lefoglalni magamat. 🤷🏻‍♀️
2018. nov. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Rokonaid sincsenek? Munkatársaid se? Osztálytársaid se? Évfolyamtársaid se? Szomszédaid se? Valaki csak van körülötted. Próbálj több időt tölteni velük.
2018. nov. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Írtam
2018. nov. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én is pont ugyanígy vagyok.
2018. nov. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én is.
2018. nov. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Akkor szerezz barátokat online. Rengeteg oldal létezik, ahol már a lakóhelyedhez közeli emberekre is tudsz szűrni. Elkezdesz velük levelezni, aztán amelyik szimpatikus, azzal személyesen is találkozol majd. :)


Suliban, munkahelyen is lehet ismerkedni, ahogy a helyzet hozza, csak nyitottnak kell lenni a lehetősegekre.


Ha van kedved, nekem is írhatsz, én is introvertált vagyok.

2018. nov. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Kort, nemet írhattál volna. De én is így vagyok vele, ezért van törzskocsmám, ott mindig van valaki, aki tulajdonképpen nem is inni akar, csak beszélgetni valakivel.
2018. nov. 20. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Kutya,macska?

Vegyél valamelyiket

2018. nov. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"csak nyitottnak kell lenni ... én is introvertált vagyok."

:)

2018. nov. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Kedves introvertált, TE kell megnyilj az emberek iránt, nem a világ kell megnyiljon feléd. TE kell kezdeményezz beszélgetéseket, nem pedig várod, hogy változzon a világ. A te cselekedeteidben keresd a megoldást!
2018. nov. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!