Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért húzza a szegény embert...

Miért húzza a szegény embert még az ág is?

Figyelt kérdés
Általában azoknak van barátnőjük,azok élnek aktív szexuális életet akiknek megvan mindenük.Pénz,lakás,autó stb.A szegényeknek miért kell hogy nehezebben menjen a pártalálás?A szegényeknek még nagyobb szükségük lenne egy társra és a szexre mint jómódú társaiknak.
2018. nov. 20. 11:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
találhatnak ők is a szegény és csúnya lányok között párt dögivel, csak az nem felel meg nekik. ez az igazság.
2018. nov. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
Mer a BOMBANŐ, ó a BOMBANŐ, téged útál mint a kakit...
2018. nov. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
1-es válaszoló inkább ők nem felelnek meg a lányoknak.Én például összejönnék egy takarítónővel is.Viszont nem biztos hogy a takarítónő is összejönne velem.Egy szegény lány találhat jómódú férfit de egy szegény fiú kelleni fog egy jómódú nőnek?
2018. nov. 20. 11:29
 4/16 anonim ***** válasza:
92%

"A szegényeknek még nagyobb szükségük lenne egy társra és a szexre mint jómódú társaiknak."

Na megjött a mai szegénylegény akit meg kell mentenie egy nőnek. Nagyon férfias vagy, ezt így látatlanban megmondom.

38N

2018. nov. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

szerintem azért nem kellesz a nőknek, mert buta vagy

vagy legalábbis ez biztos, a többit meg ki tudja még

2018. nov. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Fiam.

A pénzes pasi mellett azért van olyan maca, mert a pénzes tudja állni a nőnek azt, hogy konditerembe járjon, a kozmetikust, a műkörmöst meg a többit.

Vagy hogy gondoltad, a nő fog eltartani téged is vagy mi?

2018. nov. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges rinyálás.
2018. nov. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

ha igazán szegény lennél, neted se lenne.

én érdekes azt látom hogy a szegényeknek még gyerekük is van nem is egy

2018. nov. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Miss Endzsi ***** válasza:
90%
A barátom szegényebb, mint én, durva mi.
2018. nov. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Persze az összes szegény egyedül mászkál az utcán, csak jómódú embereket látni kézen fogva, boldogan sétálni :D

De nyilván kell valami kifogás. Szerintem a stílusodat nem bírják. Az ilyen negatív hozzáállástól eret vágnak a csajok magukon. Szóval messziről elkerülnek.

2018. nov. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!